Candy Crush Jelly Saga ikon

Candy Crush Jelly Saga APK

v2.55.55

Candy Crush Jelly Saga eğlenceli oyun hikayesi ve şekerli eşleştirme öğeleriyle ilgi çeken başarılı bir eşleştirme oyunu.


King'in Candy Crush serisinin en beğenilen oyunu olan Jelly Saga'da, jölelerin kralıçesi Jelly Queen'e karşı oynuyor, farklı seviyelerde patrona karşı eşleştirmeler yaparak kazanmaya çalışıyorsunuz. Queen'e karşı eşleştireceğiniz her şeker bulmacası karşısında jöle kazanacak ve puanınızı yükselteceksiniz. En çok jöle kazanan oyunu da kazanmış oluyor. Oyunda eşleştirmeleri yaparken sürpriz güçlendiriciler karşınıza geliyor. Bunları toplayarak zorlandığınız bölümlerde kullanabilirsiniz.


Candy Crush'ın şekerli eşleştirme öğeleri Candy Crush Jelly Saga'da da bol bol kullanılmış. 700'den fazla bölüm ve Jelly Queen patron savaşları modu ile eğlenceli bir oyun sunan Candy Crush Jelly Saga APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Candy Crush Jelly Saga ekran görüntüleri Candy Crush Jelly Saga ekran görüntüleri Candy Crush Jelly Saga ekran görüntüleri Candy Crush Jelly Saga ekran görüntüleri Candy Crush Jelly Saga ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Candy Crush Jelly Saga APK yeni güncellemesinde;

Birçok yeni seviye eklenmiş,

Tatlı bölümü eklenmiş,

Yeni karakterler eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder