Aquavias ikon

Aquavias APK

v1.4.3

Aquavias şehri kuraklıktan kurtarmak için su kemerleri ördüğünüz başarılı bir bulmaca oyunudur. Oyun hem basit oynanışı hem de zevkli bulmacasıyla oldukça keyifli bir deneyim sunmayı başarıyor. Yapmanız gereken tek şey ekrana dokunarak su kanalının parçalarını döndürmek ve başarıyla bir araya getirmek. Dikkat etmeniz gereken önemli nokta ise kemer üzerinden akan suyun sondaki gölete dolması.

 

Oyun içerisinde kemer, yani su kanalı inşa edeceğiniz birçok yapı var. Hamamlar, botanik bahçeler ve tabii ki şehrin su alt yapısı bunların içerisinde en eğlenceli ve zor olanı. Başarıyla tamamlayacağınız her bölüm sonrasında yeni seviyelerin kilitlerini açacak ve puanlarınızı arttıracaksınız. Oyunu tesisat ustalığı olarak da düşünebilirsiniz ancak genelde bulmaca tabanı daha ağır basıyor diyebiliriz. Oyunu oynamak için Aquavias APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Aquavias ekran görüntüleri Aquavias ekran görüntüleri Aquavias ekran görüntüleri Aquavias ekran görüntüleri Aquavias ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder