Aquavias ikon

Aquavias

v1.4.3

Aquavias şehri kuraklıktan kurtarmak için su kemerleri ördüğünüz başarılı bir bulmaca oyunudur. Oyun hem basit oynanışı hem de zevkli bulmacasıyla oldukça keyifli bir deneyim sunmayı başarıyor. Yapmanız gereken tek şey ekrana dokunarak su kanalının parçalarını döndürmek ve başarıyla bir araya getirmek. Dikkat etmeniz gereken önemli nokta ise kemer üzerinden akan suyun sondaki gölete dolması.

 

Oyun içerisinde kemer, yani su kanalı inşa edeceğiniz birçok yapı var. Hamamlar, botanik bahçeler ve tabii ki şehrin su alt yapısı bunların içerisinde en eğlenceli ve zor olanı. Başarıyla tamamlayacağınız her bölüm sonrasında yeni seviyelerin kilitlerini açacak ve puanlarınızı arttıracaksınız. Oyunu tesisat ustalığı olarak da düşünebilirsiniz ancak genelde bulmaca tabanı daha ağır basıyor diyebiliriz. Oyunu oynamak için Aquavias APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Aquavias ekran görüntüleri Aquavias ekran görüntüleri Aquavias ekran görüntüleri Aquavias ekran görüntüleri Aquavias ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.3

GeliştiriciuaJoyTech

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi07.07.2018 - 12:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme53

Dosya boyutu 53.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8902

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder