Faraway: Galactic Escape ikon

Faraway: Galactic Escape APK

v1.0.5803

Faraway: Galactic Escape Açıklama

Faraway: Galactic Escape, maceralarla dolu kaçış hikayesine katılacağınız eğlenceli bir Android oyunu.


Bulmaca tabanlı geliştirilen Faraway Galactic Escape sizi gizem dolu bir galaksiye götürüyor. Bilmeyenler için söyleyelim, Faraway oyun serisi bulmacaları çözerek bulunduğunuz bölgeden kaçış görevini yerine getirmeniz gereken bir oyun serisi. Faraway: Galactic Escape oyununda ise bu sefer bambaşka bir galakside kaçış görevini tamamlamaya çalışıyorsunuz.


Allison isimli karakteri kontrol edeceğiniz oyunda kahramanın ailesini kurtarmak için ona yardımcı olmaya çalışacak, bulmacaları çözerek tüm gizemi ortadan kaldıracaksınız. Görevi yerine getirirken herhangi bir süre sınırlaması yok, ancak bulmacaları yalnış çözerseniz Allison'un ailesi tehlikeye giriyor ve onları kurtarmak iyice zorlaşıyor. Bu yüzden bulmacaları dikkatlice incelemeniz ve çözmeniz şart. Aileyi kurtardıktan sonra oyun bitmiyor tabii ki, peşinize düşen tehlikelerden kurtulmak için bambaşka haritalarda bir dizi görevleri tamamlamanız gerekiyor.


Faraway: Galactic Escape grafikleri ve oynanışı bakımından gayet tatminkâr bir yapım. Faraway Galactic Escape APK dosyasını ücretsiz indirerek bu gizem dolu bulmaca ve kaçış oyununa hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Faraway: Galactic Escape ekran görüntüleri Faraway: Galactic Escape ekran görüntüleri Faraway: Galactic Escape ekran görüntüleri Faraway: Galactic Escape ekran görüntüleri Faraway: Galactic Escape ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.5803

GeliştiriciSnapbreak

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi07.03.2020 - 11:54

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme11

Dosya boyutu 90.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10242

GÜVENLİKİndireceğiniz Faraway: Galactic Escape APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.snapbreak.faraway6

APK imzası: 4fab4b09e24e07edde455f95d0e4492022b65056

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder