Let's Study v1.0.1 ikon

Let's Study v1.0.1 APK

Let's Study v1.0.1 Açıklama

Eğlenceli bir matematik oyunu ile karşınızdayız. Let’s Study hem çocuklar, hem de Yetişkinler için matematiği eğlenceli hale getiriyor. Çocukların beyin kapasitesinin gelişmesine katkıda bulunan Let’s Study yetişkinlere de adeta beyin antrenmanı yaptırıyor.


Oyun içinde toplama ve çıkarma işlemlerinden oluşan iki ayrı mod bulunuyor, Play butonuna tıkladıktan sonra hangi işlemden sınav olmak istediğinize karar verin ve sınav için sevimli öğretmeninizle buluşun. Öğretmenimiz size her sınavda 10 soru soruyor, her soru için 10 saniye süreniz var, soruları cevaplamak için doğru cevaba tıklayın ve ardından “Confirm” butonuna tıklayarak cevap verin. Eğer yanlış sayıya tıklarsanız, “Clear” butonuna tıklayın ve cevabınızı değiştirip tekrar “Confirm” tuşuna basın. Yine aynı ekranda doğru ve yanlış cevap sayınızı görebilir, kaçıncı bölümde olduğunuzu ve toplam puanınızı takip edebilirsiniz.


Hem tablet bilgisayarınızda hem de akıllı telefonunuzda oynayabileceğiniz bu harika eğitim oyunu toplamda 10 bölümden oluşuyor ve bölümler ilerledikçe oyun daha da zorlaşıyor. Ayrıca oyuna her girdiğinizde sorular değişiyor, yani soruları belli bir süre sonra ezberleme şansınız olmadığı için sıkılmadan uzun süre eğlenceli vakit geçirebileceğiniz harika bir oyun.


Eğlenceli ve eğitsel matematik oyunları, zeka oyunları çocukların okul derslerine, sınav çalışmalarına katkıda bulunmasının yanı sıra matematiksel zekâlarının gelişmesine, yarışma, kazanma ve hızlı cevap verebilme gibi kişisel ve zihinsel özelliklerinin gelişmesine katkı sağlar. Daha farklı eğitsel ve eğlenceli oyunlar için “Diğer Oyunlar” ımıza göz atmayı unutmayın. Uygulamayı Google Play Store'da oylamayı ve yorum yapmayı unutmayınız. İyi eğlenceler.

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 yıl önce

Eklenme tarihi20.05.2014 - 09:54

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2099

Dosya boyutu 10.6 MB

Paylaşanozgunsandal

CepdeID 5743

GÜVENLİKİndireceğiniz Let's Study v1.0.1 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: air.letsStudyMathGameForChildren

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.4

12 kullanıcı oyuna göre

Let's Study v1.0.1 için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 yıl önce
Oyunu kullan adım ozaman çok çirkin
Ziyaretçi9 yıl önce
çok çirkin bu oyun