Two Dots ikon

Two Dots APK

v5.27.3

Bulmaca türünün farklı oyunu Two Dots noktaları birleştirerek ilerlediğiniz eğlenceli bir yapım.


Daha önce Dots oyunuyla Android kullanıcılarının beğenisini kazanan Playdots stüdyosunun yeni oyunu Two Dots aynı renkteki noktaları birleştirme üzerile kurgulanmış. Aynı renkteki materyalleri eşleme tarzındaki diğer oyunlardan farklı olarak nokta birleştirmede zaman ve can sorunu bulunmuyor, kendi temponuzda istediğiniz biçimde noktaları birleştirebiliyorsunuz. Kolaydan zora doğru tam 1235 seviyenin yer aldığı oyunda ilerleyebilmek için noktaları çizgi veya kare olacak şekilde birleştirmeniz gerekiyor. Daire ve dikdörtgen şeklindeki eşlemeler ise kabul edilmiyor.


Bulmaca ve eşleştirme oyunları ile vakit geçirmeyi seven kullanıcıların seveceği Two Dots'ta arkadaşlarınızla karşılıklı oynama şansınız var. Bölümlerde değişen eşleme hikayeleri sayesinde sıkılmadan oynayacağınız oyunun tamamen ücretsiz olması da güzel bir detay.

Two Dots nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Two Dots APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Two Dots ekran görüntüleri Two Dots ekran görüntüleri Two Dots ekran görüntüleri Two Dots ekran görüntüleri Two Dots ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Two Dots APK yeni sürümü ile oyun stabilitesi geliştirilmiş, performans optimizasyonu yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder