Merge Dragons ikon

Merge Dragons APK

v4.5.0

Merge Dragons oyunuyla ejderhaların efsanevi ülkesini keşfe çıkın.


Ülkede durumlar kötü giderken kurtaracak olan tek şey ejderhalar. Merge Dragons oyununda ejderhaların ülkeyi kurtarmasına yardım edecek ve onlarla zorlu görevleri tamamlamaya çalışacaksınız. Oyundaki görevler genellikle bulmaca ve eşleştirme tarzında. Yetiştirmiş olduğunuz ejderhalar ise bu eşleştirme oyunlarının baş karakteri durumunda. Her eşleştirme görevi ülkenizi geliştirmeniz ve büyütmeniz için yeni öğeler kazanıyorsunuz. Bu öğelerin içerisinde de bitkiler, binalar, yıldızlar, sihirli öğeler ve yıldızlar en çok faydalı olanlar.


Merge Dragons!'da 17 farklı ejderha soyu bulunuyor. Başlangıçta küçük bir grup ejderhanız olsa da ilerleyen bölümlerde tüm soylardan ejderhalara sahip oluyorsunuz. Her ejderhanın 600'den fazla görevi olduğunu düşünürseniz oldukça geniş bir oyun hikayesiyle karşılaşıyorsunuz. Ejderha oyunlarını sevenler için bulmaca tabanlı Merge Dragons! kesinlikle oldukça iyi bir alternatif. Ücretsiz sunulan Merge Dragons APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Merge Dragons ekran görüntüleri Merge Dragons ekran görüntüleri Merge Dragons ekran görüntüleri Merge Dragons ekran görüntüleri Merge Dragons ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Merge Dragons son sürüm APK ile yeni seviyeler eklenmiş, hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder