Merge Dragons!

Merge Dragons!

v2.6.0

Merge Dragons oyunuyla ejderhaların efsanevi ülkesini keşfe çıkın.

 

Ülkede durumlar kötü giderken kurtaracak olan tek şey ejderhalar. Merge Dragons oyununda ejderhaların ülkeyi kurtarmasına yardım edecek ve onlarla zorlu görevleri tamamlamaya çalışacaksınız. Oyundaki görevler genellikle bulmaca ve eşleştirme tarzında. Yetiştirmiş olduğunuz ejderhalar ise bu eşleştirme oyunlarının baş karakteri durumunda. Her eşleştirme görevi ülkenizi geliştirmeniz ve büyütmeniz için yeni öğeler kazanıyorsunuz. Bu öğelerin içerisinde de bitkiler, binalar, yıldızlar, sihirli öğeler ve yıldızlar en çok faydalı olanlar.

 

Merge Dragons!'da 17 farklı ejderha soyu bulunuyor. Başlangıçta küçük bir grup ejderhanız olsa da ilerleyen bölümlerde tüm soylardan ejderhalara sahip oluyorsunuz. Her ejderhanın 600'den fazla görevi olduğunu düşünürseniz oldukça geniş bir oyun hikayesiyle karşılaşıyorsunuz. Ejderha oyunlarını sevenler için bulmaca tabanlı Merge Dragons! kesinlikle oldukça iyi bir alternatif. Ücretsiz sunulan Merge Dragons APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Merge Dragons! ekran görüntüleri Merge Dragons! ekran görüntüleri Merge Dragons! ekran görüntüleri Merge Dragons! ekran görüntüleri Merge Dragons! ekran görüntüleri

Merge Dragons! bilgileri

Güncel versiyonv2.6.0

GeliştiriciGram Games Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi30.03.2018 - 12:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme9

Dosya boyutu 77.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8547

Güvenlik seçicileri

Merge Dragons! Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder