Faraway 3: Arctic Escape ikon

Faraway 3: Arctic Escape

v1.0.75

Faraway 3 Arctic Escape gizem ve heyecan dolu başarılı bir bulmaca oyunudur.

 

Oyun aslında daha önceki iki serisi ile çok başarılı işler çıkarmıştı. Faraway 3 de bu iki seriye ek olarak yine başarılı bir kurguyla karşımıza geliyor. Oyunu oynayanlar zaten biliyor ancak bilmeyenler için kısaca bahsedelim: Faraway kontrol edeceğiniz karakterle birlikte karakterin kayıp olan babasını bulmak için gizem dolu bulmacaları çözmeye çalıştığınız bir oyun kurgusuna sahip. Amacınız, oyun alanında çeşitli yerlere gizlenen ve şifrelerle iyice zorlaştırılan ipuçlarını bir araya getirerek karakterimizin babasını bulmasını sağlamak.

 

Faraway 3'te bu sefer karla kaplı bir bölgede bulmacaları çözmeye çalışıyorsunuz. Diğer iki bölüm çölle kaplıydı, üçüncü bölümde ise karakterinizi çok daha zorlu bir çevre bekliyor olacak. Oyunda kullanılan grafik kalitesi yine oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Faraway 3: Arctic Escape APK dosyasını ücretsiz indirerek bu gizem dolu maceradaki yerinizi alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Faraway 3: Arctic Escape ekran görüntüleri Faraway 3: Arctic Escape ekran görüntüleri Faraway 3: Arctic Escape ekran görüntüleri Faraway 3: Arctic Escape ekran görüntüleri Faraway 3: Arctic Escape ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.75

GeliştiriciSnapbreak

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi28.05.2018 - 14:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme54

Dosya boyutu 98.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8774

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder