Faraway 3: Arctic Escape ikon

Faraway 3: Arctic Escape APK

v1.0.75

Faraway 3 Arctic Escape gizem ve heyecan dolu başarılı bir bulmaca oyunudur.

 

Oyun aslında daha önceki iki serisi ile çok başarılı işler çıkarmıştı. Faraway 3 de bu iki seriye ek olarak yine başarılı bir kurguyla karşımıza geliyor. Oyunu oynayanlar zaten biliyor ancak bilmeyenler için kısaca bahsedelim: Faraway kontrol edeceğiniz karakterle birlikte karakterin kayıp olan babasını bulmak için gizem dolu bulmacaları çözmeye çalıştığınız bir oyun kurgusuna sahip. Amacınız, oyun alanında çeşitli yerlere gizlenen ve şifrelerle iyice zorlaştırılan ipuçlarını bir araya getirerek karakterimizin babasını bulmasını sağlamak.

 

Faraway 3'te bu sefer karla kaplı bir bölgede bulmacaları çözmeye çalışıyorsunuz. Diğer iki bölüm çölle kaplıydı, üçüncü bölümde ise karakterinizi çok daha zorlu bir çevre bekliyor olacak. Oyunda kullanılan grafik kalitesi yine oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Faraway 3: Arctic Escape APK dosyasını ücretsiz indirerek bu gizem dolu maceradaki yerinizi alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Faraway 3: Arctic Escape ekran görüntüleri Faraway 3: Arctic Escape ekran görüntüleri Faraway 3: Arctic Escape ekran görüntüleri Faraway 3: Arctic Escape ekran görüntüleri Faraway 3: Arctic Escape ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder