Family Zoo: The Story ikon

Family Zoo: The Story

v1.2.4

Bulmaca tabanlı Family Zoo, hayvanat bahçenizi geliştirirken bulmacaları çözmeye çalıştığınız eğlenceli bir oyun.

 

Family Zoo: The Story'nin başlangıcında yıkık ve harabeye dönmüş bir hayvanat bahçesiyle karşılaşıyorsunuz. Göreviniz hem bu hayvanat bahçesini restore etmek hem de bu restore işi sırasında karşınıza gelen bulmacaları çözmek. Aslında hayvanat bahçesinin gelişmesi çözeceğiniz bulmacalara bağlı. Bulmacaları ne kadar çok başarıyla çözerseniz, hayvanat bahçesi de o kadar çok gelişmeye başlıyor. Bunların arasında daha çok ziyaretçi çekmek için sergi salonları ve kafeteryalar gibi sosyal alanlar öne çıkıyor.

 

Family Zoo'da restore ve bulmaca oyunlarına ek olarak hayvanat bahçesindeki hayvanlarla oynayacağınız küçük oyunlar da bulunuyor. Hayvanlarla birlikte oynayacağınız bu oyunlar bulmaca oyunlarından çok daha zevkli bir tarza sahip. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan bulmaca ve hayvanat bahçesi oyunu Family Zoo'ya ait APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Family Zoo: The Story ekran görüntüleri Family Zoo: The Story ekran görüntüleri Family Zoo: The Story ekran görüntüleri Family Zoo: The Story ekran görüntüleri Family Zoo: The Story ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.4

GeliştiriciPlarium LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi05.12.2017 - 14:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme85

Dosya boyutu 51.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8000

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder