Family Zoo: The Story ikon

Family Zoo: The Story APK

v1.2.4

Bulmaca tabanlı Family Zoo, hayvanat bahçenizi geliştirirken bulmacaları çözmeye çalıştığınız eğlenceli bir oyun.

 

Family Zoo: The Story'nin başlangıcında yıkık ve harabeye dönmüş bir hayvanat bahçesiyle karşılaşıyorsunuz. Göreviniz hem bu hayvanat bahçesini restore etmek hem de bu restore işi sırasında karşınıza gelen bulmacaları çözmek. Aslında hayvanat bahçesinin gelişmesi çözeceğiniz bulmacalara bağlı. Bulmacaları ne kadar çok başarıyla çözerseniz, hayvanat bahçesi de o kadar çok gelişmeye başlıyor. Bunların arasında daha çok ziyaretçi çekmek için sergi salonları ve kafeteryalar gibi sosyal alanlar öne çıkıyor.

 

Family Zoo'da restore ve bulmaca oyunlarına ek olarak hayvanat bahçesindeki hayvanlarla oynayacağınız küçük oyunlar da bulunuyor. Hayvanlarla birlikte oynayacağınız bu oyunlar bulmaca oyunlarından çok daha zevkli bir tarza sahip. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan bulmaca ve hayvanat bahçesi oyunu Family Zoo'ya ait APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Family Zoo: The Story ekran görüntüleri Family Zoo: The Story ekran görüntüleri Family Zoo: The Story ekran görüntüleri Family Zoo: The Story ekran görüntüleri Family Zoo: The Story ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder