Project Makeover ikon

Project Makeover APK

v2.65.1

Project Makeover Açıklama

Project Makeover APK oyunu ile güncel modaya uygun tasarımlar yapmanın keyfini çıkarın.


Bulmaca tabanlı eşleştirme kurgusuna sahip olan Project Makeover oyununda moda trendlerine uygun görevleri tamamlayacaksınız. Son moda kıyafetler, saç stilleri, makyaj ve mobilyaları müşterilerinize uygulayarak onları memnun etmek oyundaki temel göreviniz. Bu görevi başarmak için de üçlü bulmaca bölümlerini tamamlamanız gerekiyor. Eşleştirme tabanlı bulmacaları çözerek yeni malzemeleri satın alın, bunları müşterilerinize uygulayarak onları memnun edin.


Eğlenceli oyun kurgusu ile ön plana çıkan Project Makeover oyununda yüzlerce bölüm bulunuyor. Her bölümün oyun teması ve kurgusu farklı, bu sayede oyunu sıkılmadan keyifli bir şekilde oynamak mümkün oluyor. Kaliteli grafikleri ve eğlenceli oyun hikayesiyle severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsizdir. Project Makeover APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Project Makeover ekran görüntüleri Project Makeover ekran görüntüleri Project Makeover ekran görüntüleri Project Makeover ekran görüntüleri Project Makeover ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.65.1

GeliştiriciMagic Tavern, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi29.05.2023 - 20:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme3

Dosya boyutu 328 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11437

GÜVENLİKİndireceğiniz Project Makeover APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.bgg.jump

APK imzası: fd1fadd3da31bc57f7ce7a79b9e2b1459cdd4b05

Project Makeover nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Project Makeover APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder