TETRIS Blitz ikon

TETRIS Blitz APK

v3.6.5

Electronic Arts tarafından geliştirilen TETRIS Blitz yeni tarzdaki grafikleriyle klasik tetris heyecanını devam ettiriyor.


TETRIS Blitz'i klasik tetristen ayıran en önemli bölümlerde işinizi hem zorlaştıran hem de yüksek puan almanızı sağlayan güçlendiriciler. Özel güçlendiriciler sayesinde kazanacağınız puanlarla çevrimiçi lider tablosunda daha yükseğe çıkabiliyorsunuz, ama aynı güçlendiriciler oyunu kaybetmenize de sebep olabiliyor. Özellikle çubukları hızlandıran güçlendiriciler işinizi oldukça zorlaştırıyor, hızlı bir şekilde inen çubukları yönlendirmek ve doğru yere yerleştirmek için çok seri parmak hareketlerinde bulunmanız gerekiyor.


Çubukların inişi, eşleşmesi ve ilerlemesi gibi birçok sahnede grafikler Tetris Blitz'de çok daha çarpıcı ve hızlı bir şekilde modellenmiş. Ücretsiz olmaya devam eden TETRIS Blitz'e ait kurulum dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

TETRIS Blitz ekran görüntüleri TETRIS Blitz ekran görüntüleri TETRIS Blitz ekran görüntüleri TETRIS Blitz ekran görüntüleri TETRIS Blitz ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder