Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Bulmaca ve Zeka Oyunları » TETRIS Blitz

TETRIS Blitz

v3.6.5
reklamlar
TETRIS Blitz
TETRIS Blitz ekran görüntüleri TETRIS Blitz ekran görüntüleri TETRIS Blitz ekran görüntüleri TETRIS Blitz ekran görüntüleri TETRIS Blitz ekran görüntüleri TETRIS Blitz tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

TETRIS Blitz Açıklama

Electronic Arts tarafından geliştirilen TETRIS Blitz yeni tarzdaki grafikleriyle klasik tetris heyecanını devam ettiriyor.

 

TETRIS Blitz'i klasik tetristen ayıran en önemli bölümlerde işinizi hem zorlaştıran hem de yüksek puan almanızı sağlayan güçlendiriciler. Özel güçlendiriciler sayesinde kazanacağınız puanlarla çevrimiçi lider tablosunda daha yükseğe çıkabiliyorsunuz, ama aynı güçlendiriciler oyunu kaybetmenize de sebep olabiliyor. Özellikle çubukları hızlandıran güçlendiriciler işinizi oldukça zorlaştırıyor, hızlı bir şekilde inen çubukları yönlendirmek ve doğru yere yerleştirmek için çok seri parmak hareketlerinde bulunmanız gerekiyor.

 

Çubukların inişi, eşleşmesi ve ilerlemesi gibi birçok sahnede grafikler Tetris Blitz'de çok daha çarpıcı ve hızlı bir şekilde modellenmiş. Ücretsiz olmaya devam eden TETRIS Blitz'e ait kurulum dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

reklamlar

TETRIS Blitz Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: