TETRIS Blitz ikon

TETRIS Blitz

v3.6.5

Electronic Arts tarafından geliştirilen TETRIS Blitz yeni tarzdaki grafikleriyle klasik tetris heyecanını devam ettiriyor.

 

TETRIS Blitz'i klasik tetristen ayıran en önemli bölümlerde işinizi hem zorlaştıran hem de yüksek puan almanızı sağlayan güçlendiriciler. Özel güçlendiriciler sayesinde kazanacağınız puanlarla çevrimiçi lider tablosunda daha yükseğe çıkabiliyorsunuz, ama aynı güçlendiriciler oyunu kaybetmenize de sebep olabiliyor. Özellikle çubukları hızlandıran güçlendiriciler işinizi oldukça zorlaştırıyor, hızlı bir şekilde inen çubukları yönlendirmek ve doğru yere yerleştirmek için çok seri parmak hareketlerinde bulunmanız gerekiyor.

 

Çubukların inişi, eşleşmesi ve ilerlemesi gibi birçok sahnede grafikler Tetris Blitz'de çok daha çarpıcı ve hızlı bir şekilde modellenmiş. Ücretsiz olmaya devam eden TETRIS Blitz'e ait kurulum dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

TETRIS Blitz ekran görüntüleri TETRIS Blitz ekran görüntüleri TETRIS Blitz ekran görüntüleri TETRIS Blitz ekran görüntüleri TETRIS Blitz ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.6.5

GeliştiriciElectronic Arts

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi12.10.2017 - 22:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme85

Dosya boyutu 94.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7866

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder