Rube's Lab - Fiziksel Oyun ikon

Rube's Lab - Fiziksel Oyun APK

v1.6.2

Rube's Lab Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz başarılı bir bulmaca ve zeka oyunudur.

 

Fiziksel bir mekanizma inşa edeceğiniz oyun laboratuvar benzeri bir ortamda geçiyor. Amacınız, çeşitli öğeleri bir araya getirerek deney tüplerini kırmak. Ancak bu zannettiğiniz kadar kolay olmuyor, öncelikle birbirine uyumlu parçaları bulmak, sonra bunları birleştirerek deney tüplerine doğru giden bir mekanizma kurmanız gerekiyor. Tabii bunun için sık sık zihninizi zorlamanız gerekecek.

 

Rube's Lab başlarda biraz zor geliyor ama oyuna alıştıkça daha kolay karar verebiliyorsunuz. Eğer çok zorlanırsanız da oyundaki ipucu sekmesini kullanabilirsiniz, burada parçaların nasıl işlediğiyle ilgili tanıtıcı bilgileri öğrenerek mekanizmayı kurmanız kolaylaşıyor. Android bulmaca ve zeka oyunları kategorisinde oldukça popüler olan oyun tamamen ücretsiz. Rube's Lab APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Rube's Lab - Fiziksel Oyun ekran görüntüleri Rube's Lab - Fiziksel Oyun ekran görüntüleri Rube's Lab - Fiziksel Oyun ekran görüntüleri Rube's Lab - Fiziksel Oyun ekran görüntüleri Rube's Lab - Fiziksel Oyun ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder