Crush the Castle: Siege Master ikon

Crush the Castle: Siege Master APK

v1.2.8

Crush the Castle: Siege Master Açıklama

Crush the Castle: Siege Master, oynamaktan zevk alacağınız oldukça eğlenceli bir kale yıkma oyunudur.


Kraliyet Ordusu mensubu olarak katılacağınız oyunda en büyük göreviniz düşman kalelerini yok etmek. Top atışı ve mancınık benzeri ağır silahlarla yapacağınız yüzlerce görev ve seviye bulunuyor. Krallığınızı savunmak için yeemyeşil tarlalardan sıcak çöllere kadar birçok farklı haritada kale savaşlarına katılarak hainleri tek tek yok etmeniz gerekiyor.


Görevleri yapmak için kullanacağınız silahları oyundaki para puanlarla satın alıyorsunuz. Başlangıçta küçük bir silahla oyuna başlıyorsunuz ancak ilerleyen seviyelerde paranız yeterse daha büyük ve etkili silahlar alma şansınız var. En etkili silah ise mancınıklar. Ödüllerinizi biriktirerek mancınık satın alarak çok daha etkili bir savaş yürütebilirsiniz. Tamamen ücretsiz Crush the Castle: Siege Master APK dosyasını indirerek bu eğlenceli kale yıkma oyununu hemen oynayın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Crush the Castle APK son sürüm güncellemesinde oyuna 53 yeni seviye eklenmiş.

Crush the Castle: Siege Master ekran görüntüleri Crush the Castle: Siege Master ekran görüntüleri Crush the Castle: Siege Master ekran görüntüleri Crush the Castle: Siege Master ekran görüntüleri Crush the Castle: Siege Master ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.8

GeliştiriciArmor Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi28.12.2018 - 12:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme36

Dosya boyutu 151 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9246

GÜVENLİKİndireceğiniz Crush the Castle: Siege Master APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.armorgames.ctcsm

APK imzası: 1648aec51af28b966fbadabb295d337fc78650f7

Crush the Castle: Siege Master eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Crush the Castle: Siege Master versiyonları:
  • 1. Crush the Castle: Siege Master v1.1.61

Crush the Castle: Siege Master nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Crush the Castle: Siege Master APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder