Crush the Castle: Siege Master ikon

Crush the Castle: Siege Master APK

v1.1.61

Crush the Castle: Siege Master, oynamaktan zevk alacağınız oldukça eğlenceli bir kale yıkma oyunudur.

 

Kraliyet Ordusu mensubu olarak katılacağınız oyunda en büyük göreviniz düşman kalelerini yok etmek. Top atışı ve mancınık benzeri ağır silahlarla yapacağınız yüzlerce görev ve seviye bulunuyor. Krallığınızı savunmak için yeemyeşil tarlalardan sıcak çöllere kadar birçok farklı haritada kale savaşlarına katılarak hainleri tek tek yok etmeniz gerekiyor.

 

Görevleri yapmak için kullanacağınız silahları oyundaki para puanlarla satın alıyorsunuz. Başlangıçta küçük bir silahla oyuna başlıyorsunuz ancak ilerleyen seviyelerde paranız yeterse daha büyük ve etkili silahlar alma şansınız var. En etkili silah ise mancınıklar. Ödüllerinizi biriktirerek mancınık satın alarak çok daha etkili bir savaş yürütebilirsiniz. Tamamen ücretsiz Crush the Castle: Siege Master APK dosyasını indirerek bu eğlenceli kale yıkma oyununu hemen oynayın. İyi eğlenceler.

Crush the Castle: Siege Master ekran görüntüleri Crush the Castle: Siege Master ekran görüntüleri Crush the Castle: Siege Master ekran görüntüleri Crush the Castle: Siege Master ekran görüntüleri Crush the Castle: Siege Master ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder