Tricky Castle - Akıl Oyunları ikon

Tricky Castle - Akıl Oyunları APK

v1.4.2

Tricky Castle - Akıl Oyunları APK, bulmaca oyunlarını sevenler için geliştirilmiş eğlenceli bir mantık oyunudur.


Tricky Castle dediğimiz gibi bulmaca tabanlı geliştirilmiş bir oyun. Ancak oyunumuzun bir de hikayesi var. Hikayeye göre kötü bir eşkıya karakteri Prensesi kaleye kapatmıştır. Size düşen görev, kahraman olarak prensesi bu kaleden kurtarmak. Bu pek de kolay değil; çünkü kaleye ulaşmak ve prensesi kurtarmak için tuzaklarla dolu bölümleri geçmeniz gerekiyor. Her bölümde farklı tuzaklarla karşılaşacağınız için dikkatli olmanız şart.


Casual Azur ekibi tarafından geliştirilen Tricky Castle oynaması hem keyifli hem de ücretsiz bir yapım. Belli bir hikayesi olan bulmaca tabanlı oyunları seviyorsanız bu oyun tam size göre diyebiliriz. Tricky Castle APK dosyasını hemen indirin ve prensesi kurtarmak için mantık dolu bulmacalara başlayın. İyi oyunlar.

Tricky Castle - Akıl Oyunları nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tricky Castle - Akıl Oyunları APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Tricky Castle - Akıl Oyunları ekran görüntüleri Tricky Castle - Akıl Oyunları ekran görüntüleri Tricky Castle - Akıl Oyunları ekran görüntüleri Tricky Castle - Akıl Oyunları ekran görüntüleri Tricky Castle - Akıl Oyunları ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder