Tricky Castle - Akıl Oyunları ikon

Tricky Castle - Akıl Oyunları APK

v1.4.2

Tricky Castle - Akıl Oyunları Açıklama

Tricky Castle - Akıl Oyunları APK, bulmaca oyunlarını sevenler için geliştirilmiş eğlenceli bir mantık oyunudur.


Tricky Castle dediğimiz gibi bulmaca tabanlı geliştirilmiş bir oyun. Ancak oyunumuzun bir de hikayesi var. Hikayeye göre kötü bir eşkıya karakteri Prensesi kaleye kapatmıştır. Size düşen görev, kahraman olarak prensesi bu kaleden kurtarmak. Bu pek de kolay değil; çünkü kaleye ulaşmak ve prensesi kurtarmak için tuzaklarla dolu bölümleri geçmeniz gerekiyor. Her bölümde farklı tuzaklarla karşılaşacağınız için dikkatli olmanız şart.


Casual Azur ekibi tarafından geliştirilen Tricky Castle oynaması hem keyifli hem de ücretsiz bir yapım. Belli bir hikayesi olan bulmaca tabanlı oyunları seviyorsanız bu oyun tam size göre diyebiliriz. Tricky Castle APK dosyasını hemen indirin ve prensesi kurtarmak için mantık dolu bulmacalara başlayın. İyi oyunlar.

Tricky Castle - Akıl Oyunları ekran görüntüleri Tricky Castle - Akıl Oyunları ekran görüntüleri Tricky Castle - Akıl Oyunları ekran görüntüleri Tricky Castle - Akıl Oyunları ekran görüntüleri Tricky Castle - Akıl Oyunları ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.2

GeliştiriciCASUAL AZUR GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi27.12.2020 - 12:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme22

Dosya boyutu 42.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10718

GÜVENLİKİndireceğiniz Tricky Castle - Akıl Oyunları APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.teamtricky.tc

APK imzası: 1d146621fe2f5655eca9b3b7a7ec7d58a0b01a79

Tricky Castle - Akıl Oyunları nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tricky Castle - Akıl Oyunları APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder