Disney Frozen Free Fall ikon

Disney Frozen Free Fall APK

v9.0.4

Disney Frozen Free Fall Android telefonlarınızda severek oynayacağınız eşleştirme tarzı bir bulmaca oyunudur.


Frozen isimli filmden esinlenerek geliştirilen Disney Frozen Free Fall, epik hikayeye sahip bir bulmaca oyunu. Bu hikayede buzla kaplı Arendell'i yeniden canlandırmak için, Anna, Elsa ve Olaf gibi popüler karakterlerle birlikte bulmaca görevlerini yerine getireceksiniz.


Oyun içerisinde toplamda bin kadar seviye ve bulmaca var. Her bölüm sonrasında Arendell için gerekli olan yenileneme malzemelerine sahip oluyorsunuz. Bunları uygulayarak buz diyarını güncellemek ve daha güzel hale getirmek sizin elinizde. Disney Frozen Free Fall APK dosyasını indirin ve epik maceraya katılarak buz diyarını tekrar eski ve güzel günlerine kavuşturun.


Jam City oyun stüdyosunun geliştirdiği Disney Frozen Free Fall, Android eşleştirme ve bulmaca oyunları arasında oldukça popüler. Siz de Disney Frozen Free Fall APK dosyasını hemen indirip kurarak milyonlarca oyuncunun arasındaki yerinizi alın. İyi eğlenceler.

Disney Frozen Free Fall ekran görüntüleri Disney Frozen Free Fall ekran görüntüleri Disney Frozen Free Fall ekran görüntüleri Disney Frozen Free Fall ekran görüntüleri Disney Frozen Free Fall ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Disney Frozen Free Fall APK son sürüm ile;

Yolculuk haritasına 80 yeni seviye eklenmiş,

Yeni Northuldra mekaniği eklenmiş, 

Arendelle plaza etkinliği eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder