Where's My Water? ikon

Where's My Water? APK

v1.10.0

Disney'in geliştirdiği Where's My Water? farklı tarzıyla eğlenceli bir içerik sunan bulmaca ve zeka oyunudur.

 

Oyundaki bulmaca banyo sırasında suyu kesilen timsaha nehir suyunu ulaştırma üzerine kurulmuş. Yeri geldiğinde kazı, yeri geldiğinde toplama yaparak suyun önündeki engelleri kaldırmanız ve timsaha banyo yaptırmanız gerekiyor. Bu şekilde 500'den fazla bulmacayı içeren Where's My Water?, bulmacaların hepsini 4 farklı hikayeye sahip bölümde toplamış. Her bölümün hikayesi farklı, ama hepsinde de suyu timsaha ulaştırmanız gerekiyor.

 

Bulmacaları çözerken bazen yardımcı araçlara ihtiyacınız oluyor, su üzerindeki ördekleri toplayarak bu paranızı biriktirebiliyorsunuz. Ücretsiz ve basit yapısıyla oldukça eğlenceli bir oyun olan Where's My Water? APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Where's My Water? ekran görüntüleri Where's My Water? ekran görüntüleri Where's My Water? ekran görüntüleri Where's My Water? ekran görüntüleri Where's My Water? ekran görüntüleri

Yorumlar

Where's My Water? için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder