Konuşan Tom Havuzda ikon

Konuşan Tom Havuzda APK

v1.7.6.319

Sevimli kedi Tom, Konuşan Tom Havuzda ile eğlence dolu bir bulmaca macerasına çıkıyor.

 

Oyundaki amacınız Tom ile birlikte eğlence havuzları kurup insanları buraya eğlenmeleri için gelmelerini sağlamak. Bunun için mayolarınızı giyip simitlerinize atlayıp havuzda eğlenceli bulmaca görevlerini tamamlamanız gerekiyor. Görevler genellikle aynı, ama kazandığınız para puanlarla birlikte havuzunuzu çeşitli şekillerde geliştirerek insanların ilgisini çekmesini sağlayabilirsiniz. 

 

Konuşan Tom Havuzda oyununda Tom'a Angela, Hank, Benn ve Ginder de eşlik ediyor. Başlangıçta sadece Tom seçilebilir ama bölümleri geçtiğiniz zaman diğer karakterlerin de kilidi açılıyor. Daha fazla karakter ise su parkınızın daha çok eğlenceli olmasını sağlıyor.

 

Konuşan Tom Havuzda diğer seriler gibi ücretsiz bir oyun ve grafik kalitesi yine oldukça eğlenceli. Konuşan Tom Havuzda APK dosyasını indirerek hemen Tom'un havuz eğlencesine katılabilirsiniz.

Konuşan Tom Havuzda ekran görüntüleri Konuşan Tom Havuzda ekran görüntüleri Konuşan Tom Havuzda ekran görüntüleri Konuşan Tom Havuzda ekran görüntüleri Konuşan Tom Havuzda ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

20 yeni seviye eklenerek oyun içeriği genişletilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder