Konuşan Tom Havuzda

Konuşan Tom Havuzda

v1.3.1.1389

Sevimli kedi Tom, Konuşan Tom Havuzda ile eğlence dolu bir bulmaca macerasına çıkıyor.

 

Oyundaki amacınız Tom ile birlikte eğlence havuzları kurup insanları buraya eğlenmeleri için gelmelerini sağlamak. Bunun için mayolarınızı giyip simitlerinize atlayıp havuzda eğlenceli bulmaca görevlerini tamamlamanız gerekiyor. Görevler genellikle aynı, ama kazandığınız para puanlarla birlikte havuzunuzu çeşitli şekillerde geliştirerek insanların ilgisini çekmesini sağlayabilirsiniz. 

 

Konuşan Tom Havuzda oyununda Tom'a Angela, Hank, Benn ve Ginder de eşlik ediyor. Başlangıçta sadece Tom seçilebilir ama bölümleri geçtiğiniz zaman diğer karakterlerin de kilidi açılıyor. Daha fazla karakter ise su parkınızın daha çok eğlenceli olmasını sağlıyor.

 

Konuşan Tom Havuzda diğer seriler gibi ücretsiz bir oyun ve grafik kalitesi yine oldukça eğlenceli. Konuşan Tom Havuzda APK dosyasını indirerek hemen Tom'un havuz eğlencesine katılabilirsiniz.

Konuşan Tom Havuzda ekran görüntüleri Konuşan Tom Havuzda ekran görüntüleri Konuşan Tom Havuzda ekran görüntüleri Konuşan Tom Havuzda ekran görüntüleri Konuşan Tom Havuzda ekran görüntüleri

Konuşan Tom Havuzda bilgileri

Güncel versiyonv1.3.1.1389

GeliştiriciOutfit7

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi14.03.2018 - 13:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme98

Dosya boyutu 89.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8400

Güvenlik seçicileri

Konuşan Tom Havuzda Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder