Ahşap Blok Yapboz ikon

Ahşap Blok Yapboz APK

v2.7.5

Klasik bulmaca tarzı ahşap ile buluşuyor. Ahşap Blok Yapboz oyununda bulmacanın keyfini çıkarın.


Android için geliştirilen Ahşap Blok Yapboz oyununda tetris türü bulmaca deneyimi sizi bekliyor. 10x10 şeklinde geliştirilen platform üzerinde yukarıdan aşağıya doğru inen blokları birbirini tamamlayacak şekilde yerleştirmeniz gerekiyor. Her blok farklı şekillerde olduğu için doğru yere yerleştirmek önem taşıyor. Bloklardan oluşan her satır ve sütun düşerek size yer açılıyor. Tabii ki her başarılı tamamlamadan sonra ödül puanı kazanıyorsunuz.


Klasik oyun tarzı ile öne çıkan Ahşap Blok Yapboz blok oyunu oynaması hem zevkli hem de zaman geçirmek için gayet ideal. Blokların farklı şekillerde olması nedeniyle her türlü ihtimali düşünmeniz gerekiyor ki bu da oyunun keyfini artıran önemli bir etken. Android bulmaca tarzını sevenler için Ahşap Blok Yapboz APK dosyasını şimdi indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Ahşap Blok Yapboz nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Ahşap Blok Yapboz APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Ahşap Blok Yapboz ekran görüntüleri Ahşap Blok Yapboz ekran görüntüleri Ahşap Blok Yapboz ekran görüntüleri Ahşap Blok Yapboz ekran görüntüleri Ahşap Blok Yapboz ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder