Emoji Puzzle! ikon

Emoji Puzzle! APK

v1.970

Emoji Puzzle APK, Android için geliştirilen eğlenceli bir bulmaca oyunu.


Android oyun ekosisteminde oldukça popüler olan oyunun mantığı oldukça eğlenceli. Bulmaca oyunu ama sıradan değil, göreviniz, birbiriyle alâkalı olan eşyaları doğru seçmek. Örneğin, bir oyun konsolu resmi varsa, onunla gamepad'i eşleştirmeniz gerekiyor. Böyle böyle bulmacayı tamamlayarak ilerliyorsunuz. İlk bölümler biraz kolay, ancak ilerleyen bölümlerde iyi düşünmeniz gereken zorlu bölümler sizi bekliyor olacak.


Supersonic ekibinin geliştirdiği oyun hem ücretsiz hem de bulmaca ile beyin egzersizi yapmak isteyen kullanıcılar için birebir. Emoji Puzzle APK dosyasını şimdi indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Emoji Puzzle! nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Emoji Puzzle! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Emoji Puzzle! ekran görüntüleri Emoji Puzzle! ekran görüntüleri Emoji Puzzle! ekran görüntüleri Emoji Puzzle! ekran görüntüleri Emoji Puzzle! ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder