Beyblade Burst Rivals ikon

Beyblade Burst Rivals APK

v2.6.2

Beyblade Burst Rivals Açıklama

Beyblade Burst Rivals oyunuyla Beyblade savaşçıları kozlarını paylaşıyor.


Bir zamanlar çok popüler olan Beyblade çizgi filmi, Beyblade Burst Rivals oyununa esin kaynağı olmuş. Çizgi filmde olduğu gibi, oyunda da Beyblade topaçlarını çevirerek üstün yetenekli güçleri kullanıyor ve rakiplerinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Oyun Android bulmaca kategorisinde yer alıyor, ancak aksiyon dolu sahnesi de oldukça fazla.


Beyblade Burst Rivals'te sizin gibi oyuncular usta statüsünde yer alıyor. Her oyuncunun amacı rakibini yenmek, ama nasıl yenmek? Oyun içerisinde birçok farklı usta karakteri var. Size uygun olanı ise maç sırasındaki hamlelerinize göre oyun belirliyor. Maç demişken, Beyblade maçları 3'e 3 olarak yapılıyor. Her oyuncu sırası kendine geldikçe Beyblade'lerini çeviriyor ve hamlesini yapıyor. Topaçınız durduğunda doğru hamle yapmanız çok önemli, bunu unutmayın.


Oyunun grafikleri ve kontrol yapısı gayet başarılı. Sıra tabanlı stratejisi ile aksiyon oyunlarını sevenler için Beyblade Burst Rivals kesinlikle denenmesi gereken bir oyun olmuş. Beyblade Burst Rivals APK dosyasını hızlı bir şekilde indirerek oyunu oynayabilirsiniz. Oyun XAPK formatına sahip olduğu için kurulumu hemen altta anlatıldığı şekilde yapmanız gerektiğini lütfen unutmayın. İyi oyunlar.

Beyblade Burst Rivals ekran görüntüleri Beyblade Burst Rivals ekran görüntüleri Beyblade Burst Rivals ekran görüntüleri Beyblade Burst Rivals ekran görüntüleri Beyblade Burst Rivals ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.6.2

GeliştiriciEpic Story Interactive

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi27.05.2020 - 12:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme28

Dosya boyutu 287 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10421

GÜVENLİKİndireceğiniz Beyblade Burst Rivals APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.epicstory.beybladeburst

APK imzası: 3a375e82b04368df104eb727a2126728fb3da95e

Beyblade Burst Rivals nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Beyblade Burst Rivals APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder