DOP 2: Delete One Part ikon

DOP 2: Delete One Part APK

v1.0.5

DOP 2: Delete One Part Açıklama

DOP 2: Delete One Part APK bulmaca tabanlı geliştirilen eğlenceli bir Android oyunu.


Bilmece türü oyun olan DOP 2: Delete One Part oyununda parçaları ekrandan temizleyerek size verilen bilmeceyi çözmeye çalışıyorsunuz. Oyunun mekaniği çok basit ama oynaması biraz zorlayıcı. Bulmacaları çözmek için ekran üzerindeki ipuçlarını doğru anlamanız gerek. Bu ipuçları sayesinde sizden ne istediğini anlıyor ve bulmacayı ona göre çözmeye çalışıyorsunuz.


DOP 2 oyununun sevdiğimiz özelliği bulmacayı çözerken zihin gücünü harekete geçirmesi. Tamamen başarılı bir şekilde çözmek için hayal gücünüzü de kullanmanız gerekiyor. Böylece seviyeleri hızlıca ilerliyor, zorlayıcı olan seviyelere daha hızlı geçiyorsunuz.


SayGames ekibinin geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. DOP 2: Delete One Part APK dosyasını şimdi indirin ve bu zorlayıcı bulmaca oyununu çözmeye başlayın. İyi oyunlar.

DOP 2: Delete One Part ekran görüntüleri DOP 2: Delete One Part ekran görüntüleri DOP 2: Delete One Part ekran görüntüleri DOP 2: Delete One Part ekran görüntüleri DOP 2: Delete One Part ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.5

GeliştiriciSayGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi18.01.2021 - 12:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme65

Dosya boyutu 82.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10740

GÜVENLİKİndireceğiniz DOP 2: Delete One Part APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.playstrom.dop2

APK imzası: 1f30b66f6d6fda48040766d5e6825f111858f69b

DOP 2: Delete One Part nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. DOP 2: Delete One Part APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder