Tesisatçı 3 ikon

Tesisatçı 3 APK

v4.6.0

Android ekosisteminin popüler oyunu Tesisatçı yeni sürümü ile karşınızda.


Tesisatçı 3 oyununda dört yüzden fazla yeni bölüm oyun severleri bekliyor. Oyun bildiğimiz geleneksel tesisat işlerinin Android telefonlarda yapılması üzerine kurulu. Oyundaki göreviniz su boruları bir araya getirerek su akıntılarını önlemek ve suyun düzgün bir şekilde akmasını sağlamak. Bu tesisat işini yapacak çeşitli malzemeleri yardımcı ekipman olarak kullanabiliyorsunuz. Boruları birleştirme işi ilk başta gözünüze kolay gelebilir, ancak ilerleyen bölümlerde işler zorlaşacak ve tüm bağlantıları düzgün kurmak için zihninizi zorlamanız gerekecek.


Tesisatçı 3 APK hem sezgisel oyun kurgusu hem de kaliteli grafikleri sayesinde severek oynayacağınız bir içeriğe sahip. App Holdings ekibi tarafından geliştirilen oyun ücretsiz olarak oyun severlere sunuluyor. Tesisatçı 3 APK kurulum dosyasını hemen indirin ve tesisatçılık görevlerine başlayın. İyi eğlenceler.

Tesisatçı 3 ekran görüntüleri Tesisatçı 3 ekran görüntüleri Tesisatçı 3 ekran görüntüleri Tesisatçı 3 ekran görüntüleri Tesisatçı 3 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder