Tesisatçı 3 ikon

Tesisatçı 3 APK

v4.6.0

Tesisatçı 3 Açıklama

Android ekosisteminin popüler oyunu Tesisatçı yeni sürümü ile karşınızda.


Tesisatçı 3 oyununda dört yüzden fazla yeni bölüm oyun severleri bekliyor. Oyun bildiğimiz geleneksel tesisat işlerinin Android telefonlarda yapılması üzerine kurulu. Oyundaki göreviniz su boruları bir araya getirerek su akıntılarını önlemek ve suyun düzgün bir şekilde akmasını sağlamak. Bu tesisat işini yapacak çeşitli malzemeleri yardımcı ekipman olarak kullanabiliyorsunuz. Boruları birleştirme işi ilk başta gözünüze kolay gelebilir, ancak ilerleyen bölümlerde işler zorlaşacak ve tüm bağlantıları düzgün kurmak için zihninizi zorlamanız gerekecek.


Tesisatçı 3 APK hem sezgisel oyun kurgusu hem de kaliteli grafikleri sayesinde severek oynayacağınız bir içeriğe sahip. App Holdings ekibi tarafından geliştirilen oyun ücretsiz olarak oyun severlere sunuluyor. Tesisatçı 3 APK kurulum dosyasını hemen indirin ve tesisatçılık görevlerine başlayın. İyi eğlenceler.

Tesisatçı 3 ekran görüntüleri Tesisatçı 3 ekran görüntüleri Tesisatçı 3 ekran görüntüleri Tesisatçı 3 ekran görüntüleri Tesisatçı 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.6.0

GeliştiriciApp Holdings

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi09.01.2022 - 17:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme42

Dosya boyutu 46.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10979

GÜVENLİKİndireceğiniz Tesisatçı 3 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Appholdings.Plumber3

APK imzası: e945a5286115026899064dd49afb7567fccc1f86

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder