Popcorn Burst ikon

Popcorn Burst APK

v1.4.0

Popcorn Burst Açıklama

Popcorn Burst, oynaması oldukça zevkli bir Android bulmaca oyunu.


Oyunun yapısı ve oynanışı gayet basit: göreviniz ekranda görünen kovayı patlamış mısırla doldurmak. Parmağınızı ekrana basılı tuttuğunuzda mısırlar hemen patlamaya başlıyor ve kovaya dolmaya başlıyor. Dikkat etmeniz gereken tek nokta mısırları kovadan taşırmamak. Aksi halde hem puanınız kesiliyor hem de bölümü baştan oynuyorsunuz.


Popcorn Burst oynaması basit olsa da ilerleyen seviyelerde keyifli olmaya başlıyor. Boş zamanlarınızı oyun oynayarak değerlendiriyorsanız, Popcorn Burst Android oyunu sizin için ideal bir oyun. Popcorn Burst APK dosyasını ücretsiz indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Popcorn Burst ekran görüntüleri Popcorn Burst ekran görüntüleri Popcorn Burst ekran görüntüleri Popcorn Burst ekran görüntüleri Popcorn Burst ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.0

GeliştiriciSayGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi26.09.2019 - 11:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteği

İndirilme44

Dosya boyutu 31.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9881

GÜVENLİKİndireceğiniz Popcorn Burst APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.popcorn.burst

APK imzası: c442e99dd2eb001d107fe28808dc96f3e0d4307c

Popcorn Burst nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Popcorn Burst APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder