Popcorn Burst ikon

Popcorn Burst APK

v1.4.0

Popcorn Burst, oynaması oldukça zevkli bir Android bulmaca oyunu.


Oyunun yapısı ve oynanışı gayet basit: göreviniz ekranda görünen kovayı patlamış mısırla doldurmak. Parmağınızı ekrana basılı tuttuğunuzda mısırlar hemen patlamaya başlıyor ve kovaya dolmaya başlıyor. Dikkat etmeniz gereken tek nokta mısırları kovadan taşırmamak. Aksi halde hem puanınız kesiliyor hem de bölümü baştan oynuyorsunuz.


Popcorn Burst oynaması basit olsa da ilerleyen seviyelerde keyifli olmaya başlıyor. Boş zamanlarınızı oyun oynayarak değerlendiriyorsanız, Popcorn Burst Android oyunu sizin için ideal bir oyun. Popcorn Burst APK dosyasını ücretsiz indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Popcorn Burst nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Popcorn Burst APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Popcorn Burst ekran görüntüleri Popcorn Burst ekran görüntüleri Popcorn Burst ekran görüntüleri Popcorn Burst ekran görüntüleri Popcorn Burst ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder