Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle ikon

Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle APK

v1.5.2

Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle Açıklama

Re-Size-I‪t APK ile her şeyi boyutlandırmanın keyfini çıkarın.


Bulmaca tabanlı geliştirilen Re-Size-I‪t oyununda her şeyi ama her şeyi yeniden boyutlandırıyorsunuz. Bazı eşyalar çok büyük olduğu için çok yer kaplıyorsa, ayakkabı ayağınızı vuruyorsa yapmanız gereken şey belli: onu yeniden boyutlandırmak. Elinize silahı alın ve eşyaları küçültmeye başlayın.


Yüzlerce seviyeden oluşan Re-Size-I‪t oyununda ihtiyacınız olan en önemli şey eşyaları boyutlandırmanızı sağlayan silah modelleri. Seviyeniz ilerledikçe yeni silahlar alabiliyor ve daha büyük eşyalar üzerinde kullanabiliyorsunuz. Sıradışı bulmaca yapısı sayesinde severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. Re-Size-I‪t APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle ekran görüntüleri Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle ekran görüntüleri Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle ekran görüntüleri Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle ekran görüntüleri Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.2

GeliştiriciSayGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi16.04.2021 - 12:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme31

Dosya boyutu 102 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10833

GÜVENLİKİndireceğiniz Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.easygames.resize

APK imzası: 1ce41ef63b06fea1284b6277aad0b13098db782e

Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder