Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle ikon

Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle APK

v1.5.2

Re-Size-I‪t APK ile her şeyi boyutlandırmanın keyfini çıkarın.


Bulmaca tabanlı geliştirilen Re-Size-I‪t oyununda her şeyi ama her şeyi yeniden boyutlandırıyorsunuz. Bazı eşyalar çok büyük olduğu için çok yer kaplıyorsa, ayakkabı ayağınızı vuruyorsa yapmanız gereken şey belli: onu yeniden boyutlandırmak. Elinize silahı alın ve eşyaları küçültmeye başlayın.


Yüzlerce seviyeden oluşan Re-Size-I‪t oyununda ihtiyacınız olan en önemli şey eşyaları boyutlandırmanızı sağlayan silah modelleri. Seviyeniz ilerledikçe yeni silahlar alabiliyor ve daha büyük eşyalar üzerinde kullanabiliyorsunuz. Sıradışı bulmaca yapısı sayesinde severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. Re-Size-I‪t APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle ekran görüntüleri Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle ekran görüntüleri Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle ekran görüntüleri Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle ekran görüntüleri Re-Size-I‪t‬: to Solve the Brain Puzzle ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder