Matchington Malikanesi ikon

Matchington Malikanesi APK

v1.36.0

Matchington Malikanesi, Android telefonlarınızda severen oynayacağınız bir dekorasyon oyunudur.

 

Eşleştirme tarzı oyun kurgusuyla oynayacağınız Matchington Malikanesi'nde şekerleri eşleştirerek odaların tasarımlarını değişiriyor ve hayalinizdeki evi kurmaya çalışıyorsunuz. Oyunda size eşlik eden birçok oyun karakteri var. Bu karakterlerin de kendine has bir macerası. Oynarken komşularınızla birlikte herkesi gözetleyerek onların gizemini çözmek, tasarım gelişmelerini takip ederek öne geçmeye çalışmak gibi farklı senaryolarla oyunu sıkılmadan oynuyorsunuz.

 

Matchington Malikanesi oyununun eşleştirme tabanlı olduğunu söylemiştik. Şekerli bulmacaları eşleştirerek yeni mobilyaların, odaların ve dekorasyon malzemelerinin kilidini açabilirsiniz. İlgilenmeniz gereken tek şey malikanenin dekorasyonu değil; evin bahçesinde geliştirilmeyi ve ilgiyi bekleyen büyük bir bahçe var. Seviyenizi ilerleterek kendi bahçenizi kurun ve çeşitli çiçeklerle güzelleştirin. Bu malikane sizin; istediğiniz gibi dekore ederek hayallerinizi gerçekleştirin.

 

Matchington Malikanesi ücretsiz olarak oynanıyor. Matchington Malikanesi APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Matchington Malikanesi nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Matchington Malikanesi APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Matchington Malikanesi ekran görüntüleri Matchington Malikanesi ekran görüntüleri Matchington Malikanesi ekran görüntüleri Matchington Malikanesi ekran görüntüleri Matchington Malikanesi ekran görüntüleri

Yorumlar

Matchington Malikanesi için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Matchington Malikanesi v1.36.0 için
Cox gec yuklenir amma guzel oyun