Wordmonger: Kelime Bulmacaları ikon

Wordmonger: Kelime Bulmacaları APK

v2.8.2

Wordmonger: Kelime Bulmacaları Açıklama

Wordmonger: Kelime Bulmacaları APK, Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir Android kelime oyunudur.


Bulmaca tabanlı geliştirilen Wordmonger oyununda harfler arasındaki çizgileri birleştirerek doğru kelimeyi bulmaya çalışıyorsunuz. Bulmacaları başarıyla tamamladıkça kendinize bir koleksiyon kurmaya başlıyorsunuz. Bu koleksiyon içerisinde şehirler, hayvanlar ve özel tablolar gibi öğeler bulunacak. Her öge kendine has bir geliştirme döngüsüne sahip. Dolayısıyla bulmacaları tamamladığınız sürece bu parçaları geliştirerek kendi hayalinizdeki tasarımları ortaya çıkartabilirsiniz.


Kelime oyunları eğlenceli olduğu kadar insanların beyin sağlığı için de faydalı. Kelime dağarcığınızı geliştirmenizi sağladığı gibi hafızanızı da güçlendirerek kendinize iyilik yapabilirsiniz. Binlerce kelimeyi bulmak için hafızanızı zorlayacak, hafızanızı zorladıkça bölümleri daha keyifli bir şekilde oynayacaksınız. Wordmonger APK dosyasını hemen indirerek bu eğlenceli kelime oyununu hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Wordmonger: Kelime Bulmacaları ekran görüntüleri Wordmonger: Kelime Bulmacaları ekran görüntüleri Wordmonger: Kelime Bulmacaları ekran görüntüleri Wordmonger: Kelime Bulmacaları ekran görüntüleri Wordmonger: Kelime Bulmacaları ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.8.2

GeliştiriciSoft Towel Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi29.05.2023 - 20:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 119 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11436

GÜVENLİKİndireceğiniz Wordmonger: Kelime Bulmacaları APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.softtowelgames.wordmonger.android

APK imzası: 195dbc9ddd1558ab29cc3122a946a16ca3901d90

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder