Disco Ducks ikon

Disco Ducks APK

v1.42.0

Disco Ducks Açıklama

Android eşleştirme oyunu Disco Ducks ile sevimli ördeklerin eğlencesine ortak olun.

 

Dans eden ördek yavruları üzerinden ilerleyen oyunda disko ördeklerini eşleştirerek ilerliyorsunuz. Eşleştirmenin mantığı ördeklerin eğlenmesini sağlamak, başarıyla yapacağınız her eşleştirme sonrasında dans pisti ışıklanarak ördekler dans etmeye ve eğlenmeye başlıyor. Her eşleştirme oyununda olduğu gibi Disco Ducks'ta da özel güçlendiriciler var. Çok zorlandığınız zamanlarda kombo patlayıcılar gibi kullanarak eşleştirmeyi hızlandırabilirsiniz.

 

Disco Ducks'ın ördeklerle işlediği oyun hikayesi eşleştirme oyunlarını sevenler için oldukça eğlenceli bir deneyim sunuyor. Oynaması kolay ve bağımlılık yapan oyuna ait Disco Ducks APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Disco Ducks ekran görüntüleri Disco Ducks ekran görüntüleri Disco Ducks ekran görüntüleri Disco Ducks ekran görüntüleri Disco Ducks ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.42.0

GeliştiriciTactile Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi02.05.2018 - 11:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme20

Dosya boyutu 53.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8688

GÜVENLİKİndireceğiniz Disco Ducks APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: dk.tactile.discoducks

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder