Cradle of Empires Match-3 Game ikon

Cradle of Empires Match-3 Game APK

v4.8.1

Cradle of Empires Match-3 Game hem eşleştirme hem de şehir kurma tabanlı geliştirilen başarılı bir oyundur.

 

Oyunun kurgusu aslında eşleştirme tarzı üzerine geliştirilmiş ancak, oyunda yapacağınız her eşleştirme lideri olduğunuz şehri kurmanızı da sağlıyor. Mısır kültürüne göre şekillenen şehrinizde seçilmiş kişi olarak oyuna katılırken şehrinizin büyümesini ve üzerindeki laneti kaldırılmasını sağlamak oyundaki temel göreviniz. Tabii oyunda size düşen görevleri tamamlayabilmek için tek yolunuz eşleştirme bölümleri. Başarıyla tamamlayacağınız her eşleştirme bölümü sonrasında özel geliştirmeler elde ediyor, puan topluyorsunuz.

 

Cradle of Empires Match-3 Game eşleştirme ve şehir kurma tarzını başarılı bir kurguyla oyunculara sunmayı başarmış. Sıradan eşleştirme oyunlarından sıkıldıysanız bu oyun hem yüksek kaliteli grafikleri hem de kendine özgü oyun hikayesiyle sizin için iyi bir alternatif olabilir. Cradle of Empires Match-3 Game APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Cradle of Empires Match-3 Game ekran görüntüleri Cradle of Empires Match-3 Game ekran görüntüleri Cradle of Empires Match-3 Game ekran görüntüleri Cradle of Empires Match-3 Game ekran görüntüleri Cradle of Empires Match-3 Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder