Tiny Hope ikon

Tiny Hope APK

v1.1.16

Bulmaca tabanlı Tiny Hope oyunuyla geniş bir maceranın içine dalın.


Tiny Hope bildiğimiz birçok oyundan farklı bir karakterle karşımıza çıkıyor. Normalde zombilere, üstün yetenekli ninjalara ve popüler film karakterlerine alışkınız. Ama bu oyunda baş karakterimiz bir su damlası. Oyundaki görevimiz ise su damlasını kontrol ederek dünyayı tehlikelerden kurtarmak. Geniş bir platform üzerinde damlacıkla beraber ilerliyor, tehlikeleri geçerek kurtarıcı görevlerini tamamlıyorsunuz.


Tiny Hope oyununun en çok keyif veren özelliği, düşmanla mücadele biçiminde. Karakterimiz bir su damlası olduğu için karşımıza gelen düşmanları buhar, buz parçası veya büyük bir su yığını haline dönüşerek geçmeniz gerekiyor. Kontrolünüzdeki su damlası bu 3 biçime de dönüşebiliyor, hangisini seçerek düşmanı geçeceğinize karar vermek ise sizin göreviniz. Dikkat etmeniz gereken nokta, yanlış karar verirseniz bölümü baştan oynayacaksınız.


Oyunun grafikleri oyun keyfini artıracak kadar akıcı ve kaliteli bir deneyim sunuyor. Tiny Hope APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirerek su damlasının geniş macerasına siz de katılın. İyi oyunlar.

Tiny Hope ekran görüntüleri Tiny Hope ekran görüntüleri Tiny Hope ekran görüntüleri Tiny Hope ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder