Comics Bob ikon

Comics Bob APK

v1.0.9

Comics Bob oyunu ile tarih öncesi eğlenceli bir macera sizi bekliyor.


Eski çağlarda yaşayan komik bir adamın hikayesini konu alan Comics Bob APK oyununda bulmacaları çözerek eğlenceli zamanlar geçirin. Oyun hikayesine göre kahramanımız Bob'u çok sayıda zorlu bulmaca bekliyor. Bu bulmacaları çözmek için ise sizin yardımınıza ihtiyacı var. Bazen küçük bir delikten geçmek, bazen hayatta kalmayı başarmak ve bazen ilkel aletleri kullanarak avlanmak gibi eğlenceli olduğu kadar zorlu görevleri tamamlamanız gerekiyor.


Comics Bob'un eğlenceli hikayesinde güzel bir aşk hikayesi de var. Sevgilisi ile beraber hareket eden Bob'a yardımcı olmak için Comics Bob APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Oyunun grafik kalitesi oldukça başarılı. Ayrıca tamamen ücretsiz olduğunu da belirtelim. İyi eğlenceler.

Comics Bob nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Comics Bob APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Comics Bob ekran görüntüleri Comics Bob ekran görüntüleri Comics Bob ekran görüntüleri Comics Bob ekran görüntüleri Comics Bob ekran görüntüleri

Yorumlar

Comics Bob için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Comics Bob v1.0.9 için
Minecraft nasıl indirilir