Kelime Gezmece ikon

Kelime Gezmece APK

v3.9.2

Android kelime ve sözcük oyunlarını seviyorsanız Kelime Gezmece bulmaca oyunu tam size göre. Kelime Gezmece APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz.


Kelime Gezmece oynaması hem eğlenceli hem de basit. Oyun ekranında üst tarafta bulmaca, alt tarafta ise bulmacanın parçalarını oluşturan harfler yer alıyor. Bu harfleri kaydırarak bulmacadaki yerine bırakıyor ve doğru bir kelime bulmaya çalışıyorsunuz. Özellikle beyin jimnastiği yapmak için birebir olan Kelime Gezmece binlerce kelime içeriyor ve bu haliyle oldukça geniş bir oyun içeriğine sahip.


İlk başlarda kelimeler biraz basit gelebilir, ancak ileri seviyelerde kelimeler hem uzun hem de zor oluyor. Çok zorlandığınız durumlarda oyunun ipucu sisteminden faydalanma şansınız var. Ayrıca bulmacadaki harflerin yerini değiştirerek kelimenin sizde çağrışım yapmasını da sağlayabilirsiniz.


BigStar Games stüdyosunun geliştirdiği Kelime Gezmece ücretsiz olarak sunuluyor. Kelime Gezmece APK dosyasını indirerek bu eğlenceli Android kelime oyununu hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Kelime Gezmece ekran görüntüleri Kelime Gezmece ekran görüntüleri Kelime Gezmece ekran görüntüleri Kelime Gezmece ekran görüntüleri Kelime Gezmece ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Kelime Gezmece APK yeni ve son sürümü ile birlikte Bali, Antalya, Los Angeles ve Prag şehirleri oyuna eklenmiş. Ayrıca 216 yeni seviye ile çok daha fazla kelime bulmacası son sürümde oyuncuları bekliyor.

Yorumlar

Kelime Gezmece için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Kelime Gezmece v3.4.1 için
Çox Gözaldi
Ziyaretçi2 yıl önce Kelime Gezmece v2.5 için
hilelimi