ONE PIECE BON! BON! JOURNEY!! ikon

ONE PIECE BON! BON! JOURNEY!! APK

v1.2.0

ONE PIECE BON! BON! JOURNEY!! Android telefonlarınızda severek oynayacağınız komik ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur.


One Piece çizgi film karakterleri Bon Bon serisi ile yeni bir bulmaca macerasına atılıyor. Heyecan verici bulmaca macerasında Bonbonların eşleştirme oyununa ortak olacak, onlarla beraber liman kasabası Windmill'i yeniden inşa edeceksiniz. Oyun dediğimiz gibi, eşleştirme bulmacalarını içeriyor, aynı renk ve şekildeki en az 3 bonbonu eşleyerek bölümleri tamamlayacak, kazanacağınız ödüllerle kendi bonbon adanızı kuracaksınız. Liman kasabasını unutmayın. Orası One Piece'lerin ana yurdu.


BANDAI NAMCO ekibinin geliştirdiği oyun, eşleştirme tarzı bulmaca oyunlarını sevenler için hem eğlenceli hem de geniş bir içerik sunuyor. ONE PIECE BON! BON! JOURNEY!! APK dosyasını indirerek bu eğlenceli bulmaca macerasına hemen başlayın. İyi oyunlar.

ONE PIECE BON! BON! JOURNEY!! ekran görüntüleri ONE PIECE BON! BON! JOURNEY!! ekran görüntüleri ONE PIECE BON! BON! JOURNEY!! ekran görüntüleri ONE PIECE BON! BON! JOURNEY!! ekran görüntüleri

Yorumlar

ONE PIECE BON! BON! JOURNEY!! için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 ay önce ONE PIECE BON! BON! JOURNEY!! v1.2.0 için
sıkcı