Bağlantı - Stres Giderme ikon

Bağlantı - Stres Giderme APK

v3.2.4

Bağlantı - Stres Giderme Açıklama

Bulmaca tabanlı Bağlantı - Stres Giderme oyunu noktaları birleştirerek ilerlediğiniz başarılı bir IQ testi oyunudur.


Zor olduğu kadar sürükleyici olan oyunda amacınız farklı renk ve şekillerdeki noktaları birleştirmeye çalışıyorsunuz. Basit seviyeden başlayan oyun ilerleyen bölümlerde çok daha zorlu ve çetrefilli bölümlerle karşınıza geliyor ama oyunun sırrı da tam olarak bu: Zor olanları çözerek IQ düzeyinizi test etmek. Kesin sonuçlar için yardım almadan bölümü bitirmeye çalışmanız gerekiyor, aksi halde puan hesaplaması yapılmıyor.


Bağlantı - Stres Giderme oyununun önemli bir özelliği de noktaları birleştirme sırasında herhangi bir süre şartının olmaması. Bu sayede şekli detaylı bir şekilde inceleyip en doğru yöntemle bulmacayı tamamlayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan oyun birçok kişide bağımsızlık yapmış diyebiliriz, zor olan her şey güzeldir tabi. Bağlantı Stres Giderme APK dosyasını indirin ve bulmaca çözmedeki yeteneklerinizi gösterin. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Bağlantı - Stres Giderme APK son sürüm güncellemesinde oyunda yaşanan bazı küçük hatalar düzeltilmiş.

Bağlantı - Stres Giderme ekran görüntüleri Bağlantı - Stres Giderme ekran görüntüleri Bağlantı - Stres Giderme ekran görüntüleri Bağlantı - Stres Giderme ekran görüntüleri Bağlantı - Stres Giderme ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.2.4

Geliştirici∞ Infinity Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi16.05.2018 - 13:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme190

Dosya boyutu 92.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8737

GÜVENLİKİndireceğiniz Bağlantı - Stres Giderme APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.infinitygames.connection

APK imzası: 807fb1da98879636a58d5902d1464169b0c7443d

Bağlantı - Stres Giderme eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Bağlantı - Stres Giderme versiyonları:
  • 1. Bağlantı - Stres Giderme v1.0.9

Bağlantı - Stres Giderme nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bağlantı - Stres Giderme APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder