Wild Life: Puzzle Story ikon

Wild Life: Puzzle Story APK

v1.1.9.12134

Wild Life: Puzzle Story oyunuyla eğlenceli bir balon patlatma hikayesi sizi bekliyor.


Heyecan verici oyun hikayesiyle dikkat çeken Wild Life: Puzzle Story'de Çiftçi Chloe ve ailesinin macerasına ortak oluyorsunuz. Kendi çiftliklerinde yaşayan bu ailenin çiftliğini ve bahçelerini yeniden düzenlemeleri gerekiyor. Bunun için de sizin yardımınıza ihtiyaçları var. Balon patlatma görevlerini tamamlayarak onlara yardımcı olun ve siz de kendi seviyenizi yükseltin.


Oynaması gayet keyifli olan Wild Life'ta yapboz tarzı onlarca seviye var. Android bulmaca oyunları arasında eğlenceli oyun hikayesiyle öne çıkan bu oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Android balon patlatma oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemelisiniz. Wild Life Puzzle Story APK dosyasını şimdi indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Wild Life: Puzzle Story nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Wild Life: Puzzle Story APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Wild Life: Puzzle Story ekran görüntüleri Wild Life: Puzzle Story ekran görüntüleri Wild Life: Puzzle Story ekran görüntüleri Wild Life: Puzzle Story ekran görüntüleri Wild Life: Puzzle Story ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder