DEAD 2048 ikon

DEAD 2048 APK

v1.0.2

Bulmaca tarzında geliştirilen DEAD 2048 zombilere karşı kule savunma savaşı gerçekleştirdiğiniz başarılı bir oyun.

 

Oyunun kurgusu kule savunmaları üzerine, ancak bildiğimiz oyunlardan farklı olarak savunmayı savaşmaktan çok bulmaca çözerek gerçekleştiriyorsunuz. Peki nasıl? Ekran üzerinde elinizi sağa, sola, yukarı, aşağı ve çapraz yönde kaydırdıkça oyun alanındaki aynı kuleleri birleştireceksiniz. Her birleşme sonrasında kule puanınız iki ile çarpılarak büyüyecek ve her büyüme sonrasında daha güçlü kuleler kazanmış olacaksınız. Tüm bu savunma kulelerini zombilerin saldırılarına karşı inşa ettiğiniz için, zombilerin saldırılarına karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

 

Oyun içerisinde çitle bölünmüş savunma alanı etrafına gelen zombilerin çitleri geçmesine kesinlikle izin vermemeniz gerekiyor. Bunun da tek yolu var: güçlü kuleler oluşturmak. Zombiler kulelerinize zarar verecek olursa para puan karşılığı tamir ve silah temini özelliklerini kullanma şansınız var. Kule savunma stratejisi ile bulmaca zevkini bir araya getiren DEAD 2048'de kullanılan grafikler oldukça kaliteli ve oyunculara gerçekçi bir çevre modellemesi sunulmuş. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz DEAD 2048 APK dosyasını indirerek bu farklı kule savunma oyununu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

DEAD 2048 ekran görüntüleri DEAD 2048 ekran görüntüleri DEAD 2048 ekran görüntüleri DEAD 2048 ekran görüntüleri DEAD 2048 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder