Gems of War - Match 3 RPG ikon

Gems of War - Match 3 RPG APK

v4.0.008

Gems of War - Match 3 RPG Açıklama

Gems of War bulmaca ve RPG tarzını birleştiren sıradışı bir eşleştirme oyunudur.

 

Android eşleştirme oyunları arasında kendine has bir tarza sahip olan Gems of War, mücevherleri eşleştirerek ilerlediğiniz bir oyun. Ancak bu sefer eşleştirme sonrasında tatlı ve şekerli ödülleri toplamak yerine, sahip olduğunuz karakterlerin yeteneklerini geliştiriyorsunuz. Ayrıca eşleştirmelerin altından çıkan kartları da bunun için kullanmanız mümkün. Hepsi birer savaşçı olan karakterleri geliştirmek, diğer gerçek oyuncularla karşı karşıya geldiğinizde size avantaj sağlıyor. Özellikle soul toplama sayesinde karakterinizi sınıf atlatma şansınız var.

 

Peki karakteri geliştirmek neye yarayacak? Oyun eşleştirme tabanlı olsa da gerçek oyuncularla karşılaştığınız PvP savaş modu mevcut. Bu modda rakibinizi yenmek için eşleştirmeden kazanacağınız yetenekleri kullanıyorsunuz. 505 Games ekibi bilgisayar ve konsoldaki grafik kalitesini Android versiyonunda da sunmayı başarıyor. Gems of War APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Gems of War - Match 3 RPG ekran görüntüleri Gems of War - Match 3 RPG ekran görüntüleri Gems of War - Match 3 RPG ekran görüntüleri Gems of War - Match 3 RPG ekran görüntüleri Gems of War - Match 3 RPG ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.0.008

Geliştirici505 Games Srl

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi19.09.2018 - 14:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme25

Dosya boyutu 63.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9023

GÜVENLİKİndireceğiniz Gems of War - Match 3 RPG APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: air.com.and.games505.gemsofwar

APK imzası: 83190be703b375359d8a61762f5ad4275fd4bc88

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder