Brain Up ikon

Brain Up APK

v1.0.10

Brain Up APK, insanı düşündüren içeriklere sahip eğlenceli bir Android bulmaca oyunu.


Bulmacalar zihni çalıştırmak için oldukça ideal. Brain Up oyunu da zorlayıcı bulmacaları sayesinde zihninizi harekete geçiren kurgusuyla karşımıza geliyor. Oyundaki bulmacalar genel olarak resim tamamlama ve eksiklik bulma üzerine kurulu. Bazen de sizden ekranda görünen nesneyi kesmenizi istiyor. Zorlayıcı yanı ise size düşen görevi tam olarak yerine getirmek. Bunun için ekranda görünen her şeyi dikkatlice incelemeniz, görevi nasıl yapacağınızı düşünmeniz ve ondan sonra tamamlamanız şart.


Brain Up oynaması ücretsiz bir Android oyunu. Android bulmaca oyunlarını seviyorsanız bu oyunu kesinlikle denemelisiniz. Brain Up APK dosyasını şimdi indirin ve eğlenceli bulmacaları çözmeye başlayın. İyi eğlenceler.

Brain Up nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Brain Up APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Brain Up ekran görüntüleri Brain Up ekran görüntüleri Brain Up ekran görüntüleri Brain Up ekran görüntüleri Brain Up ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder