Jewel Castle™ - Classical Match 3 Puzzles ikon

Jewel Castle™ - Classical Match 3 Puzzles APK

v1.4.3

Jewel Castle™ - Classical Match 3 Puzzles Açıklama

Jewel Castle™ - Classical Match 3 Puzzles, klasik eşleştirme oyununu tekrar canlandıran eğlenceli bir Android oyunu.


Eşleştirme oyunları genelde bir hikaye üzerine geliştirilir. Jewel Castle'ın hikayesi de mücevher hazinesini bulmak üzerine kurulmuş. Oyunda yüzlerce eşleştirme bölümü var. Her bölümden sonra bu hazineye bir adım daha yaklaşıyor ve zengin oluyorsunuz. Jewel Castle'daki eşleştirme kurgusu klasik tarzda, yani üçlü bir şekilde yapılıyor. Aynı renklere sahip üç mücevheri eşleştirdiğinizde patlıyor ve sonraki seviye için daha çok mücevher ekrana geliyor. Size düşen hepsini bir şekilde yok ederek sonraki bölüme geçmeye çalışmak.


Ivy ekibinin geliştirdiği oyun gayet eğlenceli bir kurguya sahip. Android eşleştirme oyunlarını sevenler için Jewel Castle™ - Classical Match 3 Puzzles oldukça keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Jewel Castle APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Jewel Castle™ - Classical Match 3 Puzzles ekran görüntüleri Jewel Castle™ - Classical Match 3 Puzzles ekran görüntüleri Jewel Castle™ - Classical Match 3 Puzzles ekran görüntüleri Jewel Castle™ - Classical Match 3 Puzzles ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.3

GeliştiriciIVYGAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi02.11.2019 - 12:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme31

Dosya boyutu 34.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9947

GÜVENLİKİndireceğiniz Jewel Castle™ - Classical Match 3 Puzzles APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.resestudio.jewelcastle.jewelslegend

APK imzası: 0110b0b285c268e02359066f237ce760b37dd8a9

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder