Jewel Castle™ - Classical Match 3 Puzzles ikon

Jewel Castle™ - Classical Match 3 Puzzles APK

v1.4.3

Jewel Castle™ - Classical Match 3 Puzzles, klasik eşleştirme oyununu tekrar canlandıran eğlenceli bir Android oyunu.


Eşleştirme oyunları genelde bir hikaye üzerine geliştirilir. Jewel Castle'ın hikayesi de mücevher hazinesini bulmak üzerine kurulmuş. Oyunda yüzlerce eşleştirme bölümü var. Her bölümden sonra bu hazineye bir adım daha yaklaşıyor ve zengin oluyorsunuz. Jewel Castle'daki eşleştirme kurgusu klasik tarzda, yani üçlü bir şekilde yapılıyor. Aynı renklere sahip üç mücevheri eşleştirdiğinizde patlıyor ve sonraki seviye için daha çok mücevher ekrana geliyor. Size düşen hepsini bir şekilde yok ederek sonraki bölüme geçmeye çalışmak.


Ivy ekibinin geliştirdiği oyun gayet eğlenceli bir kurguya sahip. Android eşleştirme oyunlarını sevenler için Jewel Castle™ - Classical Match 3 Puzzles oldukça keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Jewel Castle APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Jewel Castle™ - Classical Match 3 Puzzles ekran görüntüleri Jewel Castle™ - Classical Match 3 Puzzles ekran görüntüleri Jewel Castle™ - Classical Match 3 Puzzles ekran görüntüleri Jewel Castle™ - Classical Match 3 Puzzles ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder