Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Bulmaca ve Zeka Oyunları » 2 Kişilik Matematik Oyunu v1.0.1

2 Kişilik Matematik Oyunu v1.0.1

reklamlar
2 Kişilik Matematik Oyunu v1.0.1
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

2 Kişilik Matematik Oyunu v1.0.1 Açıklama

Arkadaşınla heyecanlı bir çekişmeye var mısın? Evet mi? O halde 2 kişilik oyunlar kategorisinde doğru oyunu indiriyorsun. İki kişilik Matematik oyununda kolaydan zora üç farklı seviyede arkadaşlarınızla matematik yarışı yapabilirsiniz.

 

Oyun içerisinde toplama oyunu, çıkarma oyunu, çarpma oyunu ve bölme oyunu işlemi kategorilerinden dilediğinizi seçerek yarışmaya başlayın, oyuna başlamadan önce arka plan müziğini kapatabilir, oyun sırasında geri tuşuna basarak oyunu duraklatabilirsiniz.

 

Matematik oyunu sayesinde hem eğlenin hem de dört işlem yapabilme, pratik düşünme ve hızlı cevap verebilme becerilerinizi geliştirin. Beyin kapasitesinin gelişmesinse katkıda bulunan ve adeta bir beyin antrenmanı olan matematik oyunu, hem yetişkinlerin hem de küçük yaştaki çocukların eğlenceli zaman geçirerek matematiksel zekâlarının güçlenmesine, yarışma ve kazanma gibi kişisel özelliklerinin gelişmesine katkıda bulunur.

 

Zekâ Oyunlarının Faydaları :

- Beyni aktif tutar.

- Zihin tembelliğini önler.

- Farklı şeylerle karşılaşıldığında çözüme kolay ulaşılmasını sağlar.

- Sistemli düşünme alışkanlığı kazandırır.

- Problem çözme becerinizin gelişmesini sağlar.

- Zihin açıklığı sağlar. Algı daha kuvvetli olur.

- Olayların sebep-sonuç ilişkisini kavramakta hız ve kolaylık sağlar.

reklamlar

2 Kişilik Matematik Oyunu v1.0.1 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: