Manor Cafe ikon

Manor Cafe APK

v1.80.11

Manor Cafe APK, bir yandan eşleştirme bulmacaları çözerken, diğer yandan restoranınızı işleteceğiniz eğlenceli bir Android bulmaca oyunudur.


Bulmaca ve kafe dekorasyon tarzını bir arada oyuncularla buluşturan Manor Cafe'de kendi kafenizi işletiyor, eğlenceli bulmacaları tamamlayarak kafenizi istediğiniz gibi dekore ediyorsunuz. Oyundaki bulmacalar eşleştirme tarzına sahip, nesneleri birbiriyle eşleştirerek tamamlıyor ve kafenizin ihtiyacı olan mobilya, aksesuar ve mutfak araçlarını kazanıyorsunuz.


Manor Cafe ilk başladığında sahip olduğunuz kafe oldukça eskimiş ve yıkık dökük durumda. Kafenizi yenilemenin, müşteriler kazanarak onları mutlu etmenin yolu ise bulmaca bölümlerini tamamlamaktan geçiyor.


Eğlenceli oyun kurgusu ve kaliteli grafikleri ile severek oynayacağınız oyun tamamen ücretsiz. Manor Cafe APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Manor Cafe nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Manor Cafe APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Manor Cafe ekran görüntüleri Manor Cafe ekran görüntüleri Manor Cafe ekran görüntüleri Manor Cafe ekran görüntüleri Manor Cafe ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Manor Cafe APK son sürüm güncellemesi ile;

Birçok yeni seviye eklenmiş,

Restoranlar için yeni görevler eklenmiş,

Oyundaki genel hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder