Manor Cafe ikon

Manor Cafe APK

v1.157.25

Manor Cafe Açıklama

Manor Cafe APK, bir yandan eşleştirme bulmacaları çözerken, diğer yandan restoranınızı işleteceğiniz eğlenceli bir Android bulmaca oyunudur.


Bulmaca ve kafe dekorasyon tarzını bir arada oyuncularla buluşturan Manor Cafe'de kendi kafenizi işletiyor, eğlenceli bulmacaları tamamlayarak kafenizi istediğiniz gibi dekore ediyorsunuz. Oyundaki bulmacalar eşleştirme tarzına sahip, nesneleri birbiriyle eşleştirerek tamamlıyor ve kafenizin ihtiyacı olan mobilya, aksesuar ve mutfak araçlarını kazanıyorsunuz.


Manor Cafe ilk başladığında sahip olduğunuz kafe oldukça eskimiş ve yıkık dökük durumda. Kafenizi yenilemenin, müşteriler kazanarak onları mutlu etmenin yolu ise bulmaca bölümlerini tamamlamaktan geçiyor.


Eğlenceli oyun kurgusu ve kaliteli grafikleri ile severek oynayacağınız oyun tamamen ücretsiz. Manor Cafe APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Manor Cafe APK son sürüm güncellemesi ile Lucky Pass isimli yeni bir eetkinlik eklenmiş, yeni seviyeler eklenmiş, oyun geliştirmeleri yapılmış.

Manor Cafe ekran görüntüleri Manor Cafe ekran görüntüleri Manor Cafe ekran görüntüleri Manor Cafe ekran görüntüleri Manor Cafe ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.157.25

GeliştiriciGAMEGOS

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi25.11.2019 - 18:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme99

Dosya boyutu 150 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9997

GÜVENLİKİndireceğiniz Manor Cafe APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gamegos.mobile.manorcafe

APK imzası: e26dad6658dca8b4a7339c9c7a14adfe6b130cf8

Manor Cafe eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Manor Cafe versiyonları:
  • 1. Manor Cafe v1.80.11
  • 2. Manor Cafe v1.58.6

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder