Akıl Oyunları ikon

Akıl Oyunları

v3.5.7

Mind Games, harika bir oyun koleksiyonu beyninizin farklı bölümlerini eğlenceli bir şekilde kullanmaktadır.

 

Tüm zihin egzersizlerini yerine getirmek için 14 çeşit oyun vardır. Her oyun 15 seviyeye sahiptir ve karmaşıklık her seviyeyi artıracaktır. Oyundaki tüm bölümler ve bölüm içerikleri tam olarak şöyle:

 

 1. Çok görevli: Bu oyun beyin çoklu görev yeteneğinizi test eder. Bu oyunda aynı anda 2 soruyu cevaplamanız gerekiyor.
 2. Özetle: Sonuç hedef sayısına ulaşmak için her bir sayıyı tıklayarak sayıları toplayın.
 3. Zihin Döndürme: Çok az dairesel görüntüler burada dönecektir, REVERSE dönen nesne bulmanız gerekir. Dönen görüntüler seviyelere bağlı olarak artacaktır
 4. Hızlı Karşılaştırma: Bir çubukla ayrılmış üst ve alt setler olmak üzere iki resim seti gösterilecektir. Eğer iki resim kümesi aynı ise, AYNI butonuna ya da aynı değil AYNI butonuna basmanız gerekir.
 5. Tuhaf olanı: Benzeri görüntü setleri önce görünecektir. Görüntülenen görüntü grubunun tek görüntüsünü bulmanız gerekir.
 6. Hızlı Arama: Kısa zamanda yüksek rakamdan düşük numaraya kadar topları patlatır
 7. Matematik: ADD, SUBTRACT, MULTIPLY sayıları hızlı. Doğru cevaplarla bollons'u çağırmalısın
 8. Odaklanma: Dikkatinizi kontrol ederek odağınızı arttırın.
 9. Renkler vs Beyin: Renk Listesi birkaç saniye görüntülenir ve renkler karıştırılacak, renkler karıştırıldıktan sonra hatırlanacak ve nesneleri sürükleyerek aynı sırayla düzenlenecek.
 10. Hafıza Gücü Eğitimi: Nesneler birer birer gösterilecektir. Nesneleri hatırlayın ve aynı olanları seçin.
 11. Sağ Beyin Sağ Beyin: Sol Beyin metni okumaya çalışır ve Sağ Beyin renkleri tanımaya çalışır. Her iki beyinini dengelemek için doğru veya Yanlış tıklamanız gerekir.
 12. Uçan Bellek: Bir süre sonra uçup kaybolacak bazı görüntüler olacaktır. Bir görüntü b görüntülendiğinde, uçan görüntülerde gösterilip gösterilmemesine bakmaksızın bu görüntüyü hatırlamanız gerekir.
 13. Emoji Belleği: Bir anımsatıcı ekranda görünecektir hatırlamanız gerekiyor, daha sonra START düğmesine basınız, ardından birkaç emoji ekranda belirecektir önce gösterilecek olan emojiyi seçmeniz gerekir.
 14. ANAGRAM: Anlamlar (ayrıca Pirate Scrabble, Anagram, Snatch olarak da bilinir) harflerini kelimeleri düzenleyerek içeren çini tabanlı bir kelime oyunudur.


Oyun, Google Liderlik panolarıyla entegredir, böylece puanınızı dünya ile karşılaştırabilir ve iş sırrınızı kontrol edebilirsiniz. Ücretsiz olan Akıl Oyunları APK dosyasını indirerek hafıza gücünüzü test etmeye ve geliştirmeye başlayın. İyi oyunlar.

Akıl Oyunları ekran görüntüleri Akıl Oyunları ekran görüntüleri Akıl Oyunları ekran görüntüleri Akıl Oyunları ekran görüntüleri Akıl Oyunları ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Performans iyileştirmeleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.5.7

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi15.06.2018 - 10:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme191

Dosya boyutu 16.3 MB

Paylaşan AKSOY BİLİŞİM

CepdeID 8854

Güvenlik seçicileri
Akıl Oyunları eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Akıl Oyunları versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder