Bubble Shooter Gem Puzzle Pop ikon

Bubble Shooter Gem Puzzle Pop APK

v1.1.1

Bubble Shooter Gem Puzzle Pop Açıklama

Bubble Shooter Gem Puzzle Pop APK Android için geliştirilen keyifli bir balon patlatma oyunudur.


Eğlenceli balon patlatma kurgusu sürükleyici bir hikayeyle buluşuyor. Bubble Shooter Gem Puzzle Pop oyununda Mars isimli sevimli bir kedinin uzay macerasına ortak olmak için balonları patlatmaya başlıyorsunuz. En çok sevilen Android oyun türleri arasında yer alan balon patlatma kurgusu Bubble Shooter Gem Puzzle Pop oyunu ile daha eğlenceli hale gelmiş.


Klasik balon kurgusu bu oyunda da var ancak bu sefer oyunun hikayesi sayesinde sıkılmadan oynayacaksınız. Balon patlatma oyunlarının kurgusunu çoğu oyuncu bilir, ancak biz yine de kısaca bahsedelim. Platformun altındaki topu aynı renkteki toplara doğru nişan alarak fırlatmanız gerekiyor. Aynı renk toplar patladığında yer açılacak ve aradaki balonlara nişan alabileceksiniz. Bu şekilde doğru atışları yaptığınızda platformdaki balon sayısı azalacaktır. Balonlar bittiğinde ise bölümü kazanmış olacaksınız.


Oyun içerisinde onlarca seviye bulunuyor. Her seviyenin zorluk derecesi farklı, bu sayede her bölümde farklı bir deneyim sizleri bekliyor olacak. Balon patlatma oyunu sevenler için önerdiğimiz Bubble Shooter Gem Puzzle Pop oyunu tamamen ücretsiz. Bubble Shooter Gem Puzzle Pop APK dosyasını hemen indirin ve oyuna başlayın. İyi eğlenceler.

Bubble Shooter Gem Puzzle Pop ekran görüntüleri Bubble Shooter Gem Puzzle Pop ekran görüntüleri Bubble Shooter Gem Puzzle Pop ekran görüntüleri Bubble Shooter Gem Puzzle Pop ekran görüntüleri Bubble Shooter Gem Puzzle Pop ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.1

GeliştiriciBlock Puzzle Games Jewel

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi18.05.2023 - 11:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme12

Dosya boyutu 47.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11420

GÜVENLİKİndireceğiniz Bubble Shooter Gem Puzzle Pop APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.pop.bubbleshooter.gem.classic.games

APK imzası: 5aee1e788e713d40b6eac597bbe89e409f83959f

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder