Easy Game - Beyin Testi ve Zorlu Zeka Oyunu ikon

Easy Game - Beyin Testi ve Zorlu Zeka Oyunu APK

v2.5.2

Easy Game - Beyin Testi, beyin egzersizine dayalı zorlayıcı ama oldukça keyifli bir Android oyunudur.


Easy Game içerisinde zorlayıcı olduğu kadar eğlenceli olan birçok bulmaca ve bilmece türü oyun bulunuyor. Bunları çözebilmek için çok farklı düşünmeniz, en ince yoldan çözüme gitmeniz gerekiyor.


Beyin egzersizi yapmayı seven kullanıcılar için Easy Game hem eğlenceli hem de sürükleyici bir yapım. Oyunda yer alan bulmacaları çözmenin bir zaman kısırlaması yok, yani acele etmeden rahat bir şekilde düşünerek çözümü yapabilirsiniz. Ancak her zaman kolay bir şekilde çözmek zor, bu yüzden daha spesifik şeyler deneyerek bulmacaları çözmeniz gerekiyor.


Android zeka oyunları arasında önemli işler başaran Easybrain ekibinin geliştirdiği Easy Game - Beyin Testi oyunu tamamen ücretsiz. Easy Game - Beyin Testi APK dosyasını indirerek boş vakitlerinizi en iyi şekilde değiştirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Easy Game - Beyin Testi ve Zorlu Zeka Oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Easy Game - Beyin Testi ve Zorlu Zeka Oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Easy Game - Beyin Testi ve Zorlu Zeka Oyunu ekran görüntüleri Easy Game - Beyin Testi ve Zorlu Zeka Oyunu ekran görüntüleri Easy Game - Beyin Testi ve Zorlu Zeka Oyunu ekran görüntüleri Easy Game - Beyin Testi ve Zorlu Zeka Oyunu ekran görüntüleri Easy Game - Beyin Testi ve Zorlu Zeka Oyunu ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Easy Game - Beyin Testi APK son sürüm güncellemesi ile oyunun oynanışı geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder