Adam Asmaca ikon

Adam Asmaca

v1.4

Adam Asmaca oyunu, çözülmesi oldukça keyifli bulmaca türlerinden olup, herhangi bir konu ile ilgili olarak çözülmesi istenilen kelime veya iki kelimeden oluşan bir cümlede geçen harfleri tahmin ederek doğru kelime veya cümleyi bulmaya çalıştığımız ve daha çok kağıt üzerinde oynanan, yanlış tahmin edilen her harf için tıpkı bu Adam Asmaca APK oyununda olduğu gibi, adamın asılacağı platformdan başlayarak adamın asılmasına kadar devam eden süreçten oluşan bir bulmaca oyunu. 

Adam  Asmaca APK oyununda, Genel, Yeşilçam, Spor, Ülkeler, Yiyecek, Seyehat, Mutfak, Kıyafet, Hayvanlar ve Eğitim olmak üzere 10 farklı bulmaca kategorisi bulunmakta, bu kategorilerden birisini; Kolay, Normal ve Zor olmak üzere 3 tane olan zorluk derecelerinden birisini seçerek oyuna başlanıyor. Ekrana gelen klavye ile yine ekran üzerinde görünen kesik tire işaretleri ile gizlenmiş olan bulmaca kelime veya cümlesi içerisinde yer alan harfleri tahmin etmeye başlayacak, yanlış tahmin ettiğiniz her harf için adamın asılma süreci başlayacaktır.

Adam Asmaca oyununda iyi olduğunuzu düşünüyorsanız,  ana menüden, farklı zorluk seviyelerinde oynayan rekortmenleri görebilirsiniz.

Adam Asmaca oyununu sitemiz üzerinden kolaylıkla indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. 

İyi oyunlar.

Adam Asmaca ekran görüntüleri Adam Asmaca ekran görüntüleri Adam Asmaca ekran görüntüleri Adam Asmaca ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4

Geliştiricifun.lab

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi08.12.2018 - 23:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme116

Dosya boyutu 7.09 MB

Paylaşan AKSOY BİLİŞİM

CepdeID 9220

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Adam Asmaca v1.4 için
Good