Kelime Savaşı - Mynet ikon

Kelime Savaşı - Mynet APK

v3.5.10

Android Kelime Savaşı oyunu ile gerçek oyunculara karşı kelime yarışmasına katılın.


Mynet tarafından geliştirilen Kelime Savaşı, bir soru üzerinden onlarca kelimeyi hatırlamaya çalıştığınız bir bilgi oyunu. Örneğin, bir marketten neler satın alabilirsin? sorusuna geldiğinde vereceğiniz yüzlerce kelime cevabı var. Bunların hepsini hatırlayarak yazmak Kelime Savaşı'nın temel mantığı ve bilgileri pekiştirmek için iyi bir yöntem.


Android bulmaca ve zeka oyunları arasında yer alan Kelime Savaşı oyunu, hem bilgilerinizi test ediyor hem de yeni kelimeler öğrenerek size yeni bilgiler kazandırıyor. Ayrıca gerçek oyunculara karşı oynadığınız için de yeni arkadaşlıklar da kurabiliyorsunuz. Uygulamada her oyuncu doğru cevabı için puan kazanıyor. Bu puan sistemi ile dünya genelinde liderlik sıralamasında yer alabilir ve hatta şampiyon bile olabilirsiniz.


Mynet'in geliştirdiği oyunu oynamak için Kelime Savaşı APK dosyasını indirmeniz yeterli. Tamamen ücretsiz olan oyun ile kelime bilginizi diğer insanlara göstermeye başlayın. İyi eğlenceler.

Kelime Savaşı - Mynet ekran görüntüleri Kelime Savaşı - Mynet ekran görüntüleri Kelime Savaşı - Mynet ekran görüntüleri Kelime Savaşı - Mynet ekran görüntüleri Kelime Savaşı - Mynet ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Kelime Savaşı APK güncellemesinde Günün Sorusu özelliği eklenmiş. Her gün yenilenen günlük sorularla özel ödüller kazanabilirsiniz.

Yorumlar

Kelime Savaşı - Mynet için toplam 9 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Kelime Savaşı - Mynet v3.3.8 için
Ya keşke engellediğimiz kişilerin bi listesi olsa.Tekrar engeli kaldırabilsek.Ben engellediklerimle tekarar oynmk istiyorum. Ama engellediğim için oynayamyrm.
Ziyaretçi2 yıl önce Kelime Savaşı - Mynet v2.1 için

Tüm resimler hileli gösteriyor nasıl hile paylaşamıyoruz .

Ziyaretçi2 yıl önce Kelime Savaşı - Mynet v2.1 için
Lütfen güncelleyin para hilesi yok
Kullanıcı resmi
hsnDnz2 yıl önce Kelime Savaşı - Mynet v2.1 için
Merhaba, hile paylaşmıyoruz hiçbir zaman.
Ziyaretçi2 yıl önce Kelime Savaşı - Mynet v1.2 için
Hileli mi bu
Ziyaretçi2 yıl önce Kelime Savaşı - Mynet v1.2 için
Hileli mi?