Angry Birds Match ikon

Angry Birds Match APK

v2.9.0

Rovio'nun kuşları Angry Birds Match oyununda bu sefer eğlenceli bulma oyununda buluşuyorlar.

 

Daha önce domuz avcılığından bildiğimiz sinirli kuşların yerine, Angry Birds Match'te bebek kuşlar var. Oyunda size düşen görevse bebek kuşların düzenleyeceği partide ihtiyaç duydukları şeyleri bulmacaları çözerek kazanmanız. Bunun için pasta dilimi ve kek gibi öğeleri bulmaca tahtasında yanyana getirerek eşleştirmeniz gerekiyor. En az 3 öğeyi eşlediğinizde, yeni öğelerle oynamaya devam ediyorsunuz. Çok zorlandığınız noktalarda büyük kuşlar yardımınıza yetişiyor.

 

Angry Birds serisi oyunlar hep seviye sayısının çokluğuyla geniş bir oyun içeriğine sahip oluyorlar. Angry Birds Match'te de 1000'den fazla seviye ve çözülmesi gereken bulmacalar var. Ayrıca tüm bölümleri çevrimdışı oynama imkanı da oldukça cazip görünüyor. Eşleştirme tarzı bulmaca tarzını sevimli kuşlarla oynamak için Angry Birds Match APK dosyasını ücretsiz indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Angry Birds Match ekran görüntüleri Angry Birds Match ekran görüntüleri Angry Birds Match ekran görüntüleri Angry Birds Match ekran görüntüleri Angry Birds Match ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun karakterlerine özel yeni karakterler eklenmiş,

Yeni bir çekiç güçlendiricisi eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder