Angry Birds Match 3 ikon

Angry Birds Match 3 APK

v6.8.0

Angry Birds Match 3 Açıklama

Sinirli kuşlar Angry Birds Match 3 oyununda bu sefer eğlenceli bulma oyununda buluşuyorlar.


Daha önce domuz avcılığından bildiğimiz sinirli kuşların yerine, Angry Birds Match 3'te bebek kuşlar var. Oyunda size düşen görevse bebek kuşların düzenleyeceği partide ihtiyaç duydukları şeyleri bulmacaları çözerek kazanmanız. Bunun için pasta dilimi ve kek gibi öğeleri bulmaca tahtasında yan yana getirerek eşleştirmeniz gerekiyor. En az 3 öğeyi eşlediğinizde, yeni öğelerle oynamaya devam ediyorsunuz. Çok zorlandığınız noktalarda büyük kuşlar yardımınıza yetişiyor.


Angry Birds serisi oyunlar hep seviye sayısının çokluğuyla geniş bir oyun içeriğine sahip oluyorlar. Angry Birds Match 3'te de 1000'den fazla seviye ve çözülmesi gereken bulmacalar var. Ayrıca tüm bölümleri çevrimdışı oynama imkanı da oldukça cazip görünüyor. Eşleştirme tarzı bulmaca tarzını sevimli kuşlarla oynamak için Angry Birds Match 3 APK dosyasını ücretsiz indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Angry Birds Match 3 APK son sürüm güncellemesinde oyuna yeni etkinlikler eklenmiş, yeni yavru kuşlar eklenmiş ve yeni ödüller eklenmiş.

Angry Birds Match 3 ekran görüntüleri Angry Birds Match 3 ekran görüntüleri Angry Birds Match 3 ekran görüntüleri Angry Birds Match 3 ekran görüntüleri Angry Birds Match 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.8.0

GeliştiriciRovio Entertainment Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi08.12.2017 - 12:07

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme411

Dosya boyutu 122 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8010

GÜVENLİKİndireceğiniz Angry Birds Match 3 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.rovio.abmatch3

APK imzası: da9e3777c38e8d5be6eaeffd109f85a36b0f2f48

Angry Birds Match 3 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Angry Birds Match 3 versiyonları:
  • 1. Angry Birds Match v2.9.0
  • 2. Angry Birds Match v1.2.0
  • 3. Angry Birds Match v1.1.3

Angry Birds Match 3 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Angry Birds Match 3 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder