Angry Birds Match

Angry Birds Match

v1.1.3

Rovio'nun kuşları Angry Birds Match oyununda bu sefer eğlenceli bulma oyununda buluşuyorlar.

 

Daha önce domuz avcılığından bildiğimiz sinirli kuşların yerine, Angry Birds Match'te bebek kuşlar var. Oyunda size düşen görevse bebek kuşların düzenleyeceği partide ihtiyaç duydukları şeyleri bulmacaları çözerek kazanmanız. Bunun için pasta dilimi ve kek gibi öğeleri bulmaca tahtasında yanyana getirerek eşleştirmeniz gerekiyor. En az 3 öğeyi eşlediğinizde, yeni öğelerle oynamaya devam ediyorsunuz. Çok zorlandığınız noktalarda büyük kuşlar yardımınıza yetişiyor.

 

Angry Birds serisi oyunlar hep seviye sayısının çokluğuyla geniş bir oyun içeriğine sahip oluyorlar. Angry Birds Match'te de 1000'den fazla seviye ve çözülmesi gereken bulmacalar var. Ayrıca tüm bölümleri çevrimdışı oynama imkanı da oldukça cazip görünüyor. Eşleştirme tarzı bulmaca tarzını sevimli kuşlarla oynamak için Angry Birds Match APK dosyasını ücretsiz indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Angry Birds Match ekran görüntüleri Angry Birds Match ekran görüntüleri Angry Birds Match ekran görüntüleri Angry Birds Match ekran görüntüleri Angry Birds Match ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.3

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

GeliştiriciRovio Entertainment Corporation

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme319

Eklenme tarihi3 ay önce

Dosya boyutu 98.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8010

Angry Birds Match Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder