Pocket World 3D - Assemble models unique puzzle ikon

Pocket World 3D - Assemble models unique puzzle APK

v1.2.1

Pocket World 3D - Assemble models unique puzzle Açıklama

Pocket World 3D, Android telefon ve tabletlerinizde severek oynayacağınız eğlenceli bir bulmaca oyunudur.


Puzzle tarzı bulmaca bölümlerine sahip olan Pocket World 3D oyununda dünyanın popüler binalarını tamamlayarak bölümleri geçiyorsunuz. Oyundaki bulmacalar puzzle tarzına sahip. Yani size verilen parçaları uygun yere koyarak puzzle'ı tamamlıyor ve sonraki bölüme geçiyorsunuz. Pocket World 3D'nin sevdiğimiz özelliği ise bulmaca olarak dünyanın en popüler yerlerindeki binaları içeriyor olması. Her bulmacayı çözerken parçaları doğru yere koymanız önemli, bu sayede tam olarak doğru çözüyor ve sonraki bulmacalara geçebiliyorsunuz.


Oyunun grafikleri oldukça başarılı. Android puzzle ve bulmaca oyunlarını sevenler için Pocket World 3D hem içerik hem de kalite olarak kesinlikle denenmesi gereken bir oyun. Pocket World 3D APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Pocket World 3D - Assemble models unique puzzle ekran görüntüleri Pocket World 3D - Assemble models unique puzzle ekran görüntüleri Pocket World 3D - Assemble models unique puzzle ekran görüntüleri Pocket World 3D - Assemble models unique puzzle ekran görüntüleri Pocket World 3D - Assemble models unique puzzle ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.1

GeliştiriciMinimonster game limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi31.01.2020 - 14:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme33

Dosya boyutu 79.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10126

GÜVENLİKİndireceğiniz Pocket World 3D - Assemble models unique puzzle APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.puzzle.miniworld

APK imzası: ac6088f75f35fdefb269773f8e34a544d9b321bd

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder