Pocket World 3D - Assemble models unique puzzle ikon

Pocket World 3D - Assemble models unique puzzle APK

v1.2.1

Pocket World 3D, Android telefon ve tabletlerinizde severek oynayacağınız eğlenceli bir bulmaca oyunudur.


Puzzle tarzı bulmaca bölümlerine sahip olan Pocket World 3D oyununda dünyanın popüler binalarını tamamlayarak bölümleri geçiyorsunuz. Oyundaki bulmacalar puzzle tarzına sahip. Yani size verilen parçaları uygun yere koyarak puzzle'ı tamamlıyor ve sonraki bölüme geçiyorsunuz. Pocket World 3D'nin sevdiğimiz özelliği ise bulmaca olarak dünyanın en popüler yerlerindeki binaları içeriyor olması. Her bulmacayı çözerken parçaları doğru yere koymanız önemli, bu sayede tam olarak doğru çözüyor ve sonraki bulmacalara geçebiliyorsunuz.


Oyunun grafikleri oldukça başarılı. Android puzzle ve bulmaca oyunlarını sevenler için Pocket World 3D hem içerik hem de kalite olarak kesinlikle denenmesi gereken bir oyun. Pocket World 3D APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Pocket World 3D - Assemble models unique puzzle ekran görüntüleri Pocket World 3D - Assemble models unique puzzle ekran görüntüleri Pocket World 3D - Assemble models unique puzzle ekran görüntüleri Pocket World 3D - Assemble models unique puzzle ekran görüntüleri Pocket World 3D - Assemble models unique puzzle ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder