Bid Wars 2: Pawn Shop Empire ikon

Bid Wars 2: Pawn Shop Empire APK

v1.39

Android Bid Wars 2: Pawn Shop Empire APK ile alışverişin kralı olun.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Bid Wars 2: Pawn Shop Empire ikinci el ürünleri alıp satacağınız eğlenceli bir strateji oyunu. Amerika'da geçen oyun hikayesinde ikinci el eşyaların olduğu depoları satın alıyor ve depolarda bulunan eşyaları satıyorsunuz. Satın almaları yaparken diğer oyuncularla açık-artırma yarışına girdiğinizi unutmayın. En çok teklifi veren oyuncu depoyu ve içerisindeki eşyaları satın alma hakkına sahip oluyor. Televizyonlardaki belgesellerde de sık sık karşılaştığımız bu oyun hikayesinde sattığı eşyalardan en çok parayı kazanan yarışmacı oyunu kazanmış oluyor.


Bid Wars 2'nin hikayesi sadece bu kadar değil. Eğer oyundan çok fazla para kazanırsanız kendi şehrinizi ve depolarınızı kurma şansınız oluyor. Yani sadece al-sat işi yapmakla kalmıyor daha büyük bir patron haline geliyorsunuz. Ancak bu aşamaya gelene kadar satın alacağınız depolardaki eşyaların para edecek olması şart. Bu sayede daha fazla kazanabilir ve hızlıca patronluğa yükselebilirsiniz.


Bid Wars 2: Pawn Shop Empire hem Android telefon hem de tabletlerle uyumlu. Grafik kalitesi ve kontroller gayet başarılı. Bid Wars 2: Pawn Shop Empire APK dosyasını ücretsiz bir şekilde indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Bid Wars 2: Pawn Shop Empire ekran görüntüleri Bid Wars 2: Pawn Shop Empire ekran görüntüleri Bid Wars 2: Pawn Shop Empire ekran görüntüleri Bid Wars 2: Pawn Shop Empire ekran görüntüleri Bid Wars 2: Pawn Shop Empire ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder