Toy Blast ikon

Toy Blast APK

v6908

Peak Games stüdyosunun geliştirdiği Toy Blast bulmaca ve eşleme oyunları arasında tarzıyla farklı bir oyun deneyimi sunuyor.


Oyun karakteri Amy'nin oyuncaklarını topladığı eğlenceli hikayesini konu alan oyunda en az iki aynı renge sahip küpü eşleştirmeye ve oyuncakları kurtarmaya çalışıyorsunuz. Basitten zora doğru giden seviye özelliğine sahip olan Toy Blast'ta her bölümde farklı renk ve sayıdaki küpleri eşleyerek patlatmanız gerekiyor. Ayrıca patlatma için belli bir sayıda hamle limitiniz bulunuyor. Bu nedenle hamlelerinizi doğru bir şekilde yapmaya özen göstermelisiniz, yoksa aynı bölümün başına dönüyorsunuz.


Bulmaca ve eşleme oyunları arasında öne çıkan bir oyun yapısına sahip. Bağımlılık yapan tarzı ve eğlenceli seslendirmeleriyle saatlerce hiç sıkılmadan oynamaya devam edebiliyorsunuz. Ancak siz yine de bir saatten fazla oynamayın. :) İyi oyunlar.

Toy Blast ekran görüntüleri Toy Blast ekran görüntüleri Toy Blast ekran görüntüleri Toy Blast ekran görüntüleri Toy Blast ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Toy Blast son sürüm APK güncellemesi ile 50 yeni eğlenceli seviye eklenmiş.
Artıları

Eğlenceli ve farklı oyun tarzı,

Yüksek kalite grafikler,

Farklı görev yapısı.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder