Toy Blast ikon

Toy Blast

v3695

Peak Games stüdyosunun geliştirdiği Toy Blast bulmaca ve eşleme oyunları arasında tarzıyla farklı bir oyun deneyimi sunuyor.

 

Oyun karakteri Amy'nin oyuncaklarını topladığı eğlenceli hikayesini konu alan oyunda en az iki aynı renge sahip küpü eşleştirmeye ve oyuncakları kurtarmaya çalışıyorsunuz. Basitten zora doğru giden seviye özelliğine sahip olan Toy Blast'ta her bölümde farklı renk ve sayıdaki küpleri eşleyerek patlatmanız gerekiyor. Ayrıca patlatma için belli bir sayıda hamle limitiniz bulunuyor. Bu nedenle hamlelerinizi doğru bir şekilde yapmaya özen göstermelisiniz, yoksa aynı bölümün başına dönüyorsunuz.

 

Bulmaca ve eşleme oyunları arasında öne çıkan bir oyun yapısına sahip. Bağımlılık yapan tarzı ve eğlenceli seslendirmeleriyle saatlerce hiç sıkılmadan oynamaya devam edebiliyorsunuz. Ancak siz yine de bir saatten fazla oynamayın. :) İyi oyunlar.

Toy Blast ekran görüntüleri Toy Blast ekran görüntüleri Toy Blast ekran görüntüleri Toy Blast ekran görüntüleri Toy Blast ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni 20 seviye eklendi.

Artıları

Eğlenceli ve farklı oyun tarzı,

Yüksek kalite grafikler,

Farklı görev yapısı.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3695

GeliştiriciPeak Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi20.08.2017 - 12:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme425

Dosya boyutu 77.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7738

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder