Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Bulmaca ve Zeka Oyunları » Toy Blast

Toy Blast

v3695
reklamlar
Toy Blast
Toy Blast ekran görüntüleri Toy Blast ekran görüntüleri Toy Blast ekran görüntüleri Toy Blast ekran görüntüleri Toy Blast ekran görüntüleri Toy Blast tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Toy Blast Açıklama

Peak Games stüdyosunun geliştirdiği Toy Blast bulmaca ve eşleme oyunları arasında tarzıyla farklı bir oyun deneyimi sunuyor.

 

Oyun karakteri Amy'nin oyuncaklarını topladığı eğlenceli hikayesini konu alan oyunda en az iki aynı renge sahip küpü eşleştirmeye ve oyuncakları kurtarmaya çalışıyorsunuz. Basitten zora doğru giden seviye özelliğine sahip olan Toy Blast'ta her bölümde farklı renk ve sayıdaki küpleri eşleyerek patlatmanız gerekiyor. Ayrıca patlatma için belli bir sayıda hamle limitiniz bulunuyor. Bu nedenle hamlelerinizi doğru bir şekilde yapmaya özen göstermelisiniz, yoksa aynı bölümün başına dönüyorsunuz.

 

Bulmaca ve eşleme oyunları arasında öne çıkan bir oyun yapısına sahip. Bağımlılık yapan tarzı ve eğlenceli seslendirmeleriyle saatlerce hiç sıkılmadan oynamaya devam edebiliyorsunuz. Ancak siz yine de bir saatten fazla oynamayın. :) İyi oyunlar.

Güncelleme Notları

Yeni 20 seviye eklendi.

Artıları

Eğlenceli ve farklı oyun tarzı,

Yüksek kalite grafikler,

Farklı görev yapısı.

reklamlar

Toy Blast Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: