Kelime Yarışı - Para Ödüllü ikon

Kelime Yarışı - Para Ödüllü APK

v2.0.4

Kelime Yarışı - Para Ödüllü Açıklama

Tamamen ücretsiz, sıralamalara gir ve ödülden payını al! Unutma başka insanlara karşı oynamak için hiçbir şekilde para ödemene gerek yok! Bu bir kumar oyunu değildir, giriş için bir para ödemezsin ve şans arttırıcı da bir şey alamazsın. Tamamen bedelsiz.

 

Canın mı sıkılıyor? Arkadaşların veya sevgilin ile oynayacak oyunun yok mu? Peki reflekslerine güveniyor musun? O halde hemen Kelime Yarışı'nı indir, yarış ve sıralamalara gir! Günlük sıralamada derece yap ve gerçek para ödülünü al. Unutma 20₺ bakiyen olduğu zaman paranı çekebilirsin!Arkadaş ekle, özel mesaj at, oyun oyna! Unutma kısa sürede bağımlılık yaratır... Oyunda 5 farklı mod bulunmakta!

TEKLİ OYUN Tek başına kelime bulursun, pek de zevkli sayılmaz açıkçası, yalnızlık eğlenceli değildir,

SIRALI OYUN Bir arkadaşın ile ya da rastgele bir rakip ile oyuna girersin ve oyun toplam 6 turdan oluşur, 6 turda toplam en çok kelimeyi bulan kazanır!

CANLI OYUN Canlı bir rakibe bağlanarak gerçek zamanlı oyun oyna, 6 kelimeyi ilk bulan kişi kazanır. 

TURNUVA OYUNU Toplam 10 kişi bir oyuna girer, herkese aynı kelimeler ve aynı harf dizilimleri gönderilir ve en çok puanı en kısa sürede yapan kazanır.

JOKER MARKET Joker marketten oyun içinde sana yardımcı olacak jokerler satın alabilirsin. KPara'yı oyun kazanarak elde edebilirsin. 

SOSYALLEŞ Özel mesaj at, arkadaş ekle, yeni insanlarla tanış.

GERÇEK PARA ÖDÜüL KAZAN

Yeterince oyna, sıralamalara gir ve gerçek para kazan. Her gün güncellenen para ödülü ile gerçek para kazan!Unutma bu bir kumar değildir, tamamen ücretsizdir ve hediye olarak para kazanırsın.Haydi durma, hemen indir!

Kelime Yarışı - Para Ödüllü ekran görüntüleri Kelime Yarışı - Para Ödüllü ekran görüntüleri Kelime Yarışı - Para Ödüllü ekran görüntüleri Kelime Yarışı - Para Ödüllü ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.4

GeliştiriciAK Gaming

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve Üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi09.09.2018 - 15:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme240

Dosya boyutu 31.4 MB

Paylaşanak1320

CepdeID 8989

Kelime Yarışı - Para Ödüllü eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Kelime Yarışı - Para Ödüllü versiyonları:
  • 1. Kelime Yarışı - Para Ödüllü 2.0.4
  • 2. Kelime Yarışı - Ödüllü

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

3 kullanıcı oyuna göre

Kelime Yarışı - Para Ödüllü için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Kelime Yarışı - Para Ödüllü v2.0.4 için
Oyun gayet güzel akmasa da damlar kazancıda küçük küçük birikir oda iyi fakat sıralama da sadece ilk 12 kişi gözüküyor ve ilk 90 a giren ödül kazanıyor ve 12 den sonra kaçıncı sırada olduğumuzu göremiyoruz bunun için güncelleme gelmeli ve bu en büyük eksiklik bence bi an önce giderilmeli bu yüzden düşük yıldız verdim
Ziyaretçi6 yıl önce Kelime Yarışı - Ödüllü için
oyun çok güzel