Merge Master Tanks: Tank wars ikon

Merge Master Tanks: Tank wars APK

v2.71.00

Merge Master Tanks: Tank wars Açıklama

Merge Master Tanks: Tank wars APK, Android için geliştirilen bulmaca tabanlı bir tank savaşı oyunudur.


Tank savaşları Merge Master Tanks oyunu ile boyut değiştiriyor. Bulmaca ve savaş tarzını birleştiren bu oyunda kendi tankınızı kuracak ve diğer oyuncularla savaşacaksınız. Bildiğiniz gibi dünyada birçok farklı yeteneğe sahip tank modeli var. Leopard, LV 44, Leviathan, Panzer, T-34 ve aklınıza gelecek birçok modeli bu oyunda inşa edebilirsiniz. Doğru parçaları kurarak kendi tankınızı geliştirdiğinizde artık savaşmaya hazırsınız demektir. Hedefi bulun, nişan alın ve ateş ederek düşmanı yok edin.


Eğlenceli oyun kurgusuyla öne çıkan bu Android oyun tamamen ücretsiz. Tank savaşı seven ve farklı bir deneyim arayan oyuncular için Merge Master Tanks kesinlikle denenmesi gereken bir yapım. Merge Master Tanks APK dosyasını hemen indirerek kendi tankınızı geliştirmeye ve savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Merge Master Tanks: Tank wars ekran görüntüleri Merge Master Tanks: Tank wars ekran görüntüleri Merge Master Tanks: Tank wars ekran görüntüleri Merge Master Tanks: Tank wars ekran görüntüleri Merge Master Tanks: Tank wars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.71.00

GeliştiriciNOXGAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 gün önce

Eklenme tarihi12.05.2024 - 11:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme7

Dosya boyutu 127 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11650

GÜVENLİKİndireceğiniz Merge Master Tanks: Tank wars APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.noxgames.merge.tanks

APK imzası: 0c6ffafbf24529c00fa7a9908e6e2673bbed73ed

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder